W Brześciu Kujawskim uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbyło się na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Królewskiej 21.
Uroczystość połączono z wręczaniem stypendiów dla uzdolnionych uczniów, przyznawanych w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży, którego partnerem jest polska spółka odzieżowa LPP, której Centrum Dystrybucyjne działa w Brzeskiej Strefie Gospodarczej.
Fot. Iwona Woźnikowska.
Mim15:16, 04.09.2023
Ma dosyc teg Lansowania opamietaj sie czlowieku reklama za kase podatników
1 % Podatku11:58, 20.09.2023
Polka z Włocławka Milionerką!
Katarzyna Burnett z Włocławka otrzymała z USA:
950 000 dolarów, Sponsor David Johanson
3 700 000 funtów angielskich, Sponsor Wang Jianlin
https://mobile.twitter.com/Katarzy00297021
www.engleburncarehome.co.uk
https://mobile.twitter.com/davejoh83383998
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6633243/Brooklyn-truck-driver-claims-298-million-Powerball-win-reveals-quit-job.html
Dziękujemy Sponsorze!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 0
Zazdrość? Startuj w wyborach na burmistrza i też się będziesz lansował 😁!