Fotorelacje Włocławek

Zamknij
12:38, 24.10.2023

We wtorek, 24 października w Domu Rzemiosła przy Placu Wolności odbyła się się uroczystość pasowania na ucznia rzemiosła.

Tradycja pasowania na ucznia rzemiosła ma wielowiekową historię.

To ceremonia oficjalnego przyjęcia do rzemiosła i społeczności rzemieślniczej.

Pasowanie przyjęła młodzież, szkoląca się w zawodach: fryzjer, fotograf, budowlaniec, stolarz i mechanik samochodowy.

Fot. Dawid Tłuchowski

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Parafia pw. św. Józefa w Szpetalu Górnym
zobacz fotorelację
Komunia w parafii pw. św. Jana
zobacz fotorelację
Otwarcie sezonu wioślarskiego we Włocławku
zobacz fotorelację
Nagrody i awanse dla strażaków
zobacz fotorelację
Interwencja policji na Zazamczu
zobacz fotorelację
Uroczyste otwarcie nowej hali Run Chłodnia
zobacz fotorelację
Pierwsze urodziny LOT-u
zobacz fotorelację
Montaż pomnika Ofiar Zbrodni Katyńskiej
zobacz fotorelację
FLEX 2026 we Włocławku
zobacz fotorelację
Nocne zwiedzanie Urzędu Miasta
zobacz fotorelację

komentarze (2)

Pasowanioe do Pasowanioe do

9 6

Tyrania na czarno z pensją POdstołową.....tak , bo PIP-a nie kiwnie palcem by udzielić pomocy okradanym mlodocianym pracownikom nie mowiąc o ukaraniu biznesmenów-złodziei .

13:37, 24.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GbbGbb

1 0

Podejrzanie wyglądają te dwa stare dziady w sukienkach, biedne dziewczyny

13:44, 25.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz