Fotorelacje Włocławek

Zamknij
09:16, 24.11.2025

Piątek (21 listopada) był wyjątkowym dniem dla społeczności Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Tuż przed 9. rocznicą przekazania sztandaru szkoły 80 kadetów – uczniów klas pierwszych Akademickiego Technikum Wojskowego oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego – uroczyście złożyło ślubowanie przy Pomniku Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej.

W ceremonii uczestniczyli młodzi adepci uczestniczący w programach Ministerstwa Obrony Narodowej „Oddziały Przygotowania Wojskowego” oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Oddział o Profilu Mundurowym”.

To symboliczny moment rozpoczęcia drogi w mundurze – pełen powagi, odpowiedzialności i patriotycznego przesłania.

Fot. Zespół Szkół Akademickich we Włocławku

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Dni Włocławka 2026: Pull The Wire, Myslovitz i T.Love
zobacz fotorelację
Jarmark, food trucki i stoiska na dniach Włocławka
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2026: koncert Kacperczyk
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2026: koncert Fukaja
zobacz fotorelację
Dni Włocławka 2026: koncert Paktofonika Orkiestra
zobacz fotorelację
Zakończenie roku w Uniwersytecie Trzeciego Wieku
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Budowlance"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Koperniku"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w LZK
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w ZSA
zobacz fotorelację

komentarze (3)

taaaataaaa

2 1

A na mieście jak chodzą po szkole to zero szacunku do munduru: palą, używają wuzgaryzmów, śmieją się z ludzi itp itd.

11:53, 24.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Co tam robi Co tam robi

2 1

kłamca lustracyjny który ,,leczył ''solidarnościowców z prawa do wolności kierując ich do zimowego ,,sanatorium'' na bagnach wiślanych pod Chełmnem ? ,,Chełminiacy '' pamiętają tow. pułkowniku .

15:09, 24.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

yhyyhy

4 4

Profanacja munduru.

15:51, 24.11.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz