Fotorelacje Włocławek

Zamknij
09:27, 10.04.2026

W czwartek (9 kwietnia) w Szkole Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika we Włocławku oficjalnie otwarto nową salę sensoryczno-relaksacyjną „Przystań zmysłów”. To przestrzeń przygotowana z myślą o uczniach, którzy potrzebują wsparcia w zakresie koncentracji, wyciszenia czy radzenia sobie ze stresem.

Z nowego miejsca mogą już korzystać uczniowie podczas zajęć prowadzonych w szkole.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zakończenie roku w Uniwersytecie Trzeciego Wieku
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Budowlance"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Koperniku"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w LZK
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w ZSA
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Elektryku"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Ekonomiku"
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w ZST
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w "Samochodówce"
zobacz fotorelację
Pożar w pustostanie przy ul. Saperskiej
zobacz fotorelację

komentarze (4)

??

3 0

A co tam robi pan POzorant , który nie rozliczył się przed podatnikami ze spartolonego prawie 10-letniego remontu starej hali OSiR ? Tak nadzorował, że elewacja szklana spadała , a koszty remontu Podobno 2 krotnie przekroczyły wartość przetargową .POdobno, bo do dziś nie ujawniono podatnikom tej informacji , tylko urzędnicy z UM tak przebąkują ..

18:24, 10.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZdziwasZdziwas

4 0

Czy bez lansu i przecinania tej wstążki to nie mogło by funkcjonować to POmieszczenie ?
Czy nie szkoda na takie bezowocne działania czasu - ludziom zatrudnionym w urzędach ?

10:45, 11.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

re Zdziwasre Zdziwas

3 0

Niedługo jak np. szafę kupią do szkoły to urzędniki POdczas wykonywania obowiązków służbowych przyjadą z nożyczkami i wstążką żeby ją przeciąć w drzwiach i uroczyście wnieść szafę do klasy.

11:19, 11.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

A kto tam A kto tam

2 0

Się chowa za Wojtkowskiego ....? Czy przypadkiem pan Tobjasz przybył z pustymi paczkami na tą uroczystość ? POdobno pensjonariusze DPS do dziś wspominają jak zostali perfidnie ,,świątecznie ''oszukani przez tego POrtyjnego lansera ...

08:13, 12.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz