Zamknij

"Imbir" Catering

Leśna 30A, 87-800 Włocławek
(54) 233 26 67

O nas

Catering Imbir to firma oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu świadczenia usług gastronomicznych.

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej, wykwalifikowana kadra oraz współpraca z najlepszymi dostawcami żywności pozwalają nam na utrzymanie wysokiej jakości produktu oraz usługi.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się m.in. w organizacji żywienia zbiorowego różnego rodzaju szkół, przedszkoli i instytucji.

Doskonale wiemy jak ważne jest żywienie w procesach rozwoju dzieci i młodzieży. Stąd też nasze menu jest systematycznie urozmaicane, dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy oraz zapewniające odpowiednie walory smakowe i jakościowe. Menu dobieramy tak, aby zestawy zawierały wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Organizujemy zarówno kameralne, rodzinne uroczystości, jak i pełne gwaru oraz atrakcji imprezy masowe, spotkania biznesowe, przerwy kawowe, uroczyste kolacje, bankiety, koktajle, pikniki. Repertuar potraw dopasowujemy do charakteru uroczystości, a wszystko odbywa się sprawnie i punktualnie.

Przy produkcji żywności korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, stale udoskonalając cały proces wytwarzania posiłków.

Nasze posiłki przygotowywane są w oparciu o normy Instytutu Żywności i Żywienia pod nadzorem wykwalifikowanych dietetyków.Bezpieczeństwo produkcji w naszych placówkach gwarantuje wdrożony system HACCP.