Zamknij

Dom Biesiadny - Restauracja Europa

Plebanka 15, 87-731 Waganiec
509 197 990, 054 283 04 67

O nas

W wachlarzu oferowanych przez nas usług znajdziecie Państwo imprezy rodzinne: wesela, przyjęcia, jubileusze, gdzie staramy się o kultywowanie tradycji, tak cenionej przez naszych gości. Naszą specjalnością są przyjęcia weselne, które na Państwa życzenie przygotowujemy kompleksowo - od pomocy przy organizacji ślubu w unikalnej scenerii, poprzez uroczystość weselną, aż po noclegi i transport gości.

Oferujemy także imprezy towarzyszące spotkaniom biznesowym, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, imprezy biesiadne z pieczeniem prosiaka oraz grill party. Dla firm spoza naszego terenu imprezy mogą być połączone także z pobytem w Ciechocinku i zwiedzaniem urokliwych zabytków miasta Torunia.

Organizujemy wieczorki panieńskie i kawalerskie, oraz spotkania towarzyskie, gdzie ubiegamy się o zapewnienie naszym klientom jak najlepszych warunków, w tym również oprawy rozrywkowej imprez. Przyjmujemy także niewielkie grupy, dbając o dyskrecje i kameralność imprez.

Do naszych solidnych filarów należy także profesjonalny catering, czyli gastronomiczna organizacja i obsługa imprez. Nasza oferta obejmuje catering weselny i biznesowy w promieniu do 100 kilometrów. Posiadamy doświadczenie w obsłudze dużych pikników i imprez plenerowych.