Zamknij

Restauracja Rustykalna

ul. Grodzka 37, 87-800 Włocławek
054 425-22-22

O nas

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1995 roku. Jej powstanie zawdzięczamy młodzieńczej fantazji i uporowi dwojga nastolatków, jakimi wtedy byliśmy. Ciągle poszukując nowych kierunków działania dla naszego przedsięwzięcia popełniliśmy mnóstwo błędów. Jednak żadnego z nich nie żałujemy, dzięki nim staliśmy się mocniejsi i nabraliśmy ogromnego doświadczenia w tym co robimy.
Wciąż uczymy się od lepszych od siebie, nie boimy się konkurencji, okazujemy jej należny szacunek - ale cały czas staramy się być kilka kroków przed nią. Po kilkunastu latach pracy zrozumieliśmy, iż wreszcie musimy zacząć robić to co lubimy najbardziej, musimy postarać się aby nasza pasja była naszą pracą, a praca - naszą pasją.

W ten sposób narodził się nasz najnowszy projekt - Restauracja RUSTYKALNA. Jest ona miejscem, w którym od razu poczujecie się jak u Siebie. W jej stylowych wnętrzach kolacja przy świecach stanie się niezapomnianym przeżyciem, a przyjęcie weselne będzie wspominane przez kilka kolejnych lat.

Nasza restauracja znajduje się w pięknej, prawobrzeżnej części Włocławka, przy ulicy Grodzkiej 37. Jej przestronne wnętrza, bogactwo smaku oferowanych dań oraz miła i kompetentna obsługa zadowolą nawet najbardziej wybredne gusta. Oryginalna podświetlana podłoga w części tanecznej naszego lokalu, zabierze Was w podróż przez erę disco - lata 80-te i 90-te.

Każde spotkanie rodzinne, towarzyskie lub służbowe zorganizowane w Restauracji RUSTYKALNA na długo pozostanie w pamięci biesiadujących.