Zamknij

O nas

Tworzymy zespół radców prawnych, których działania koncentrują się na obsłudze przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w określonych specjalizacjach.

Mamy świadomość, że w realiach dynamicznych zmian w zakresie prawodawstwa, jak i często rozbieżnego orzecznictwa, tylko połączenie wiedzy, doświadczenia i zaangażowania w daną problematykę umożliwia podejmowanie właściwych działań o charakterze doradczym, mediacyjnym czy wreszcie procesowym.

Naszą ambicją jest budowanie trwałych relacji z klientami z sektora B2B oraz pomoc osobom fizycznym, które zdecydowały się na współpracę z naszą Kancelarią.

Oferujemy usługi w zakresie zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed organami egzekucyjnymi, sporządzanie pism procesowych (pozwów, apelacji, zażaleń itd.), sporządzanie kontraktów i opinii prawnych, pomoc w dochodzeniu należności (windykacja przedsądowa, sądowa, egzekucyjna), prowadzenie postępowań przedsądowych oraz negocjacji, jak również udzielanie konsultacji prawnych.