Zamknij

ATUT - zespół muzyczny

ul.Toruńska, 87-800 Włocławek
502252182

O nas

Zespół Atut powstał dokładnie 02.02.2002r. we Włocławku. W pierwszy skład zespołu wchodzili: Wioletta - wokal, Lech ? gitara elektryczna, akustyczna, klawisze, wokal i Paweł ? klawisze, akordeon, saksofon, klarnet. Taka obsada utrzymała się do końca 2008r.

Od stycznia 2009r. miejsce akordeonisty godnie zajął Jacek , który szybko dostosował się do specyficznego stylu zespołu.

Nie będę tutaj pisać o profesjonalizmie, o ?super hiper? sprzęcie muzycznym, o wspaniałych barwach głosu, o wyczynach muzycznych ? napiszę tak: jak gramy i jak bawimy gości pozostawiam to ocenie tym, którzy mieli okazję bawić się przy naszej muzyce. Nie nam jest siebie oceniać, ale wiedzcie, że zawsze wykonujemy naszą pracę rzetelnie i sumiennie.

Stawiamy głównie na to, żeby goście zapamiętali wspaniałą zabawę, wspólną biesiadę, mieli ciekawe, a zarazem śmieszne zdjęcia i wesoły filmik do oglądania. Wybierając nas nie musisz się martwić o wodzireja, te pieniądze, które miałbyś na niego wydać, zostają w Twojej kieszeni, bo my poprowadzimy zabawę, jak niejeden wodzirej. Pamiętaj jednak, o tym, że to Twoja najważniejsza uroczystość i to Ty decydujesz jak ma to wyglądać, my tylko proponujemy i doradzamy, a i tak wybór należy do Ciebie.

Podstawowe instrumenty muzyczne to: instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara elektryczna i akustyczna oraz przeszkadzajki. Posiadamy również własne światła dyskotekowe i wytwornicę dymu. Gramy na weselach, balach, bankietach, studniówkach ? po porostu tam, gdzie nas chcą. Repertuar nasz jest różny. Nie będę wypisywać tytułów, bo szkoda Waszego czasu na czytanie. Zawsze możecie przygotować swoją listę z ulubionymi przebojami, a my się do niej postaramy dostosować.

Wybierając nas stawiasz na szaloną, pełną

niespodzianek zabawę!!!