Zamknij

O nas

BADANIA PSYCHOTECHNICZNE z zakresu psychologii pracy:
* kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy, * instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy, * kierowców po zatrzymaniu prawa jazdy przez Policję (za jazdę pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych; za przekroczenie punktów oraz po wypadkach drogowych),* kierowców i kandydatów do sportów rajdowych,* badania okresowe zatrudnionych na stanowisku kierowcy lub wykonujących przewozy na potrzeby własne, *osób skierowanych przez lekarza w celu zweryfikowania psychofizycznych predyspozycji do pracy na określonym stanowisku (w tym m.in. przedstawicieli handlowych jako kierowców pojazdów służbowych, i innych),* operatorów maszyn inżynieryjno - budowlanych, np. koparki, ładowarki, spycharki, walca drogowego, dźwigów oraz operatorów wózków widłowych i innych maszyn w ruchu,
* kandydatów do i pracowników wykonujących pracę na wysokości, * kandydatów do prac wymagających szczególnych predyspozycji psychofizycznych.
Dodatkowo zajmujemy się również konsultacjami psychologicznymi, rekrutacją i selekcją pracowników na poszczególne stanowiska oraz szkoleniami z zakresu umiejętności miękkich.