Zamknij

NZOZ MARIMED

Powałkowice 16A, 88-200 Osięciny
533-356-104

O nas

Zakład Opiekuńczo Leczniczy dla osób chorych somatycznie. Wykwalifikowana kadra pielęgniarska i opiekunowie medyczni.
NZOZ Marimed to specjalistyczne centrum medyczne opieki całodobowej długoterminowej i paliatywnej dla osób chorych i niesamodzielnych wymagających opieki pielęgnacyjnej, lekarskiej i rehabilitacyjnej a także innych specjalistów.
Oprócz opieki stacjonarnej służymy również opieką domową pielęgniarska, lekarską oraz rehabilitacyjną. Wiemy jak trudnym wyzwaniem dla opiekunów może być sprawowanie codziennej i długoterminowej opieki nad bliskim ciężko chorym. Dlatego też jesteśmy gotowi służyć specjalistyczną radą jak postępować i opiekować się chorymi w domu.
Nasze doświadczenie medyczne i standard opieki wywodzą się w prostej linii z Domu Sue Ryder z Bydgoszczy, a także budowane są na podstawie aktualnych wytycznych krajowych i międzynarodowych organizacji opieki długoterminowej i paliatywnej.

Misją naszego zespołu jest niesienie możliwie wszechstronnej i specjalistycznej pomocy medycznej a także socjalnej i psychicznej zarówno dla chorych jak i ich opiekunów.
W naszym odczuciu troska o drugiego człowieka to nie tylko nasz obowiązek zawodowy, ale przejaw postawy pełnej szacunku i zrozumienia dla osób cierpiących. To chęć zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej i komfortu zgodnej z wolą i potrzebami pacjenta w porozumieniu z opiekunami.
NZOZ Marimed powołano, aby łagodzić cierpienie związane z chorobą, samotnością i pozwalać na ile to jest tylko możliwe żyć z chorobą pacjentowi i jego bliskim.