Zamknij

O nas

Zakład Prefabrykacji we Włocławku jest zakładem produkcyjnym działającym w ramach grupy kapitałowej BUSZREM S.A.
Firma BUSZREM działa na polskim rynku od ponad 29 lat. Obszarem aktywności firmy jest sektor budownictwa. Działalność na rynku rozpoczynaliśmy od generalnego wykonawstwa, by w kolejnych latach wejść również w działalność produkcyjną ? jesteśmy cenionym i uznanym producentem kostki brukowej i płyt tarasowych. Zaangażowaliśmy się również w działalność deweloperską, budując kilkaset lokali mieszkaniowych i użytkowych rocznie.

Materiałem, z którego wytwarzamy elementy prefabrykowane jest beton tradycyjny lub beton na kruszywie keramzytowym ? lekki materiał o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych i akustycznych, szeroko stosowany w wielu miejscach Europy, szczególnie zaś doceniony w krajach Skandynawii i Niemczech.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferujemy doradztwo i pomoc na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Jakość, którą oferuje BUSZREM S.A. przedkłada się na zaufanie jakim obdarzają markę klienci. Mamy nadzieję, że zaufacie nam Państwo, tak jak zaufało już wiele tysięcy dotychczasowych klientów, kupujących nasze produkty i korzystając z naszych usług.