🎙️🌹 28 czerwca o godz. 18:00 w Śródmieściu Cafe odbędzie się Koncert Balkonowy Retro.
W repertuarze znajdą się utwory kojarzone z klimatem dwudziestolecia międzywojennego i rozsławione przez takie gwiazdy jak Eugeniusz Bodo, Adolf Dymsza czy Mieczysław Fogg. Nastrojowe melodie przypomni Paweł Piotrowski – baryton, który zabierze słuchaczy w muzyczną podróż do dawnych lat 🎶✨