
Dworzec kolejowy we Włocławku na niemieckiej widokówce z okresu II wojny światowej.
::addons{"type":"history"}
Pasażer 13:27, 04.11.2025
80 lat temu to chyba więcej pociągów przez Włocławek przejeżdżało.
pasażer8815:01, 04.11.2025
Wtedy Dworzec był wspaniałą i okazałą budowlą. A co jest teraz?
WL16:30, 04.11.2025
Zawdzięczamy to chamstwu robiącemu z Włocławka województwo.
Pozostałe komentarze
ten "okazał16:37, 04.11.2025
moloch carskie czasy jeszcze pamiętał... i podobać się na pewno nie mógł.
mmmmmmmmmmmmm22:00, 11.11.2025
To był piękny dworzec. Obiekt z duszą. a teraz to coś takiego na co patrzeć się nie da.
GGG00011:45, 20.11.2025
Szkoda że nikt nie wziął pod uwagę odbudowy z dostosowaniem do współczesnych realiów :(
partyjny gust 08:11, 29.11.2025
Tak się składa że kolejne straszydła dworcowe we Włocławku zatwierdzali partyjni . Bezguście partyjni mają chyba zapisane w statutach , tak przynajmniej można wnioskować PO wyglądzie obecnego ,,garażu dworcowego '' który raczej straszy niż przyciąga podróżnych .
Dworzec18:59, 10.12.2025
Mieliśmy piękny budynek dworcowy, a teraz mamy stodołę.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz