Zamknij
Ważne

Mężczyźni chcą duże, a kobiety delikatne. Chętnych nie brakuje

05:44, 20.03.2015
Skomentuj fot. depistphotos fot. depistphotos

Motywy kwiatowe czy podobizny bliskich – to tatuują sobie włocławianie. Chętnych nie brakuje.

Mężczyźni stawiają na obszerne wzory, a kobiety na bardziej delikatne. Chociaż jak przyznaje właściciel włocławskiego salonu tatuażu, zdarzają się odstępstwa od tej reguły. Wzory za zgodą rodziców wykonywane są już od 16 roku życia. Najstarsi klienci mają ponad 60 lat.

Obecnie przedstawiciele każdej grupy społecznej się tatuują. Kiedyś społeczeństwo było bardziej krytyczne, jeśli chodzi o tego typu ozdabianie ciała.

- Podobają mi się tatuaże, dlatego postanowiłem sobie zrobić. Ten jest pierwszy, ale planuje zrobić też wzór na plecach i drugim ramieniu – mówi siedzący na fotelu w studiu tatuażu Krzysztof.

Właściciel studia Dead Body Tattoo podaje, że tatuaż powinien przedstawiać coś osobistego i charakterystycznego dla danej osoby. Dlatego włocławianie często tatuują sobie podobizny partnerów czy dzieci.

- Zdarza się czasem tak, że wykonuję czyjś portret, a za kilka miesięcy muszę go zakrywać, bo klient z daną osobą już nie jest w związku. Niestety losów życia się nie przewidzi. Ja klientom nie śmiem odradzać tego typu wzorów – mówi Łukasz Siemieniewicz, właściciel Dead Body Tattoo.

Najbardziej nietypową częścią ciała, którą tatuował Łukasz Siemieniewicz była twarz. U mężczyzn wzory głównie powstają na ramieniu, łydce, udzie czy łopatce – u kobiet na stopie i kostce.

- Zdarza mi się tatuować także kobiece miejsca intymne. Męskich nie tatuuje – z uśmiechem mówi właściciel Dead Body Tattoo.

Każdy tatuaż jest wyceniany indywidualnie. Ceny zaczynają się od 80 zł. Jest ona uzależniona od stopnia skomplikowania wzoru i kolorystyki.

(N.CH)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(9)

XXIwiekXXIwiek

7 33

Zwyczaj tatuowania ciała POchodzący od dzikich nieucywilizowanych plemion bardzo przyjął się w ,,dzikim kraju ''rządzonym przez dzikich plajtformersów . Tylko jak na pływalni patrzymy z kolegami emerytami na takich wytatuowanych idiotów to zastawiamy się czy ewolucja idzie w odwrotnym kierunku i kiedy oni zaczną włazić jak małpy na drzewa ? Nie mówiąc o wpływie tej trującej farby na organizm człowieka .

22:28, 19.03.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

niewytatuowanyniewytatuowany

8 33

Dla mnie osobiście robienie sobie tatuaży to totalna głupota. Najczęściej robi się je pod wpływem chwili, a później się tego żałuje, np. jak ktoś sobie wytatuuje imię chłopaka/dziewczyny a potem z nim/nią zerwie to tatuaż już zawsze będzie o tym przypominać. Poza tym źle wygląda taki tatuaż na starość. Swoją drogą dziwię się wszystkim tym, którzy domagają się akceptacji tatuaży w miejscu pracy - właśnie przez takie głupie zachowania jak robienie sobie tatuaży i narzucanie innym swojego zdania tacy ludzie nigdy nie znajdą pracy.

22:35, 19.03.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marynarz :PMarynarz :P

10 32

Kiedyś tatuaże robili kryminaliści, marynarze i prostytutki. Bez urazy ale tatuaże to stare i nie modne. W towarzystwie się pokażą z nową dziarą i myślą że zmienili świat, na drugi dzień publika się rozejdzie a dziara zostanie :) Taka forma dowartościowania się :)

23:02, 19.03.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

linoskoczeklinoskoczek

7 10

to jest plaga a nie moda. lokalny biznes tatuaży będzie się rozwijał, bo trafił na podatny grunt nizin społecznych.

12:52, 20.03.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DamianDamian

12 6

XXIwiek trujące to są twoje wypowiedzi i popuszczający mocz który wydalasz nieświadomie wraz ze swoimi kolegami emerytami na tym właśnie basenie, nie masz pojęcia to delikatnie powiem zamknij japę i zamiast siedzieć na internecie to zapisz się do kółka emerytów i pograj sobie w warcaby.

12:57, 20.03.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

asjkasjk

11 2

XXIwiek na który chodzisz basen bo będę się musiała przenieść?!!!Boże teraz to się naprawdę przeraziłam!!!

13:06, 20.03.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XXIwiekXXIwiek

3 6

~ Damian / jak mi POwiesz na którym drzewie trenujesz POwrót do natury to ja ci POwiem na którym basenie ,,POdziwiam'' wytatuowaną dzicz której wydaje się że jest POstęPOwa i ucywilizowana . A tyczasem reprezentuje POziom niższy od tubylców z Ameryki Południowej których POkazywał Szwarc-Bronikowski albo Toni Halik !!!

16:30, 20.03.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

eclaireclair

1 1

Tatuaże to idealna oznaka dla marginesu społecznego, patologii i kryminalistów, a wytatuowana kobieta budzi we mnie wstręt i obrzydzenie.

07:45, 21.03.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AmorekAmorek

0 0

Jednym się to podoba drugim nie....Jeśli się nie podoba się to sobie nie rób to nie jest żaden przymus ale nie komentuj tych osób które mają bądź chcą mieć tatuaż bo oceniasz ich po tatuażu a nie po charakterze.... i tyle w tym temacie

09:55, 21.03.2015
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%