Zamknij
REKLAMA

Kupiła samochód. Zobacz co dzięki temu później wygrała...

09.07, 16.04.2015 artykuł sponsorowany

Pani Janina Brzeska kupiła w marcu samochód w Auto Serwis Ranault Pasikowski. Dzięki temu wzięła udział w ogólnopolskiej loterii. Wygrała bon na paliwo o wartości 3 tys. zł.

W marcu profesjonalni sprzedawcy w Auto Serwis Renault Pasikowski prezentowali klientom, m.in. clio, megane, scenic, fluence czy kangoo. Po zakupie, któregoś z aut dane klienta były wysyłane do centrali, by mógł on wziąć udział w trwającej loterii.

- Udział w loterii brały osoby, które zamówiły w określonych dniach auto ze specjalnej serii limited. Do tej pory wygrało 88 osób z całej Polski. U nas w salonie nagrodę odebrała już pani Janina – mówi Arkadiusz Pasikowski, dyrektor handlowy Auto Serwis Ranault Pasikowski.

Janina Brzeska jest emerytką. Jak mówi nie spodziewała się, że ta nagroda trafi właśnie w jej ręce. Nie kryła zaskoczenia i radości. Ma już nawet pomysł jak spożytkować tę nagrodę.

- Jestem emerytką, więc bardzo mi się przyda ta benzyna. Ogromnie się cieszę, bo to właściwie pierwsza w moim życiu wygrana. Chciałabym spełnić swoje marzenia i pojechać na wycieczkę do Kazimierza nad Wisłą – mówi pani Janina.

Bon na paliwo zwyciężczyni będzie mogła wykorzystać na stacjach Orlen.

 UL. POLNA 100  Włocławek   tel. 54 411 09 00

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%