Nietypowy mecz na stadionie przy ulicy Chopina! Zobacz zdjęcia z noworocznej rywalizacji Oldboyów z Przyjaciółmi

16:33, 05.01.2016 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

Pierwszego stycznia na stadionie przy ulicy Chopina odbył się tradycyjny, noworoczny mecz Włocłavii. Tym razem oldboye włocławskiego klubu zmierzyli się z zespołem Przyjaciół, czyli drużyną złożoną z kibiców oraz obecnych piłkarzy włocławskiego IV-ligowca.

Noworoczne mecze piłkarskie to już we Włocławku tradycja. Od lat pierwszego stycznia Włocłavia organizuje spotkanie, w którym udział biorą wszystkie osoby sympatyzujące z klubem. Mecze mają różną formę. W ubiegłym roku piłkarze Włocłavii zmierzyli się z drużyną kibiców. Fani ulegli zawodnikom 10:15.

W tym roku zespół złożony z oldboyów klubu z Włocławka zmierzył się z drużyną Przyjaciół, czyli zespołem złożonym z kibiców i obecnych zawodników.

W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej zaprezentowali się kibice. Pierwszą bramkę, w 10 minucie gry, zdobył Mariusz Wiśniewski. Zaledwie 8 minut później Przyjaciele prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisał się Kamil Rus. Kolejna bramka padła już 2 minuty później. W 20 minucie gry rzut karny na bramkę, strzałem w środek bramki, zamienił Dariusz Rzepiński.

W drugiej połowie zespół przyjaciół wyraźnie odpadł z sił. Bramkę kontaktową dla Oldboyów Włocłavii zdobył Marcin Tulimowski. Sześć minut później na 2:3 trafił Janusz Piwoński. Do remisu doprowadził Tulimowski, dla którego było to drugie trafienie w tym spotkaniu. Wynik spotkania ustalił Piotr Linowiecki, który bramką w końcówce meczu dał zwycięstwo swojej drużynie.

Przyjaciele  -  Oldboje Włocłavii3:4 (3:0)
Mariusz Wiśniewski 10, Kamil Raus 18, Dariusz Rzepiński 20, - Marcin Tulimowski 29, Janusz Piwoński 34, Marcin Tulimowski 37, Piotr Linowiecki 49.

Przyjaciele: Łukasz Byber - Kamil Szymański, Mariusz Wiśniewski, Tomasz Krzeszewski, Piotr Michalski, Dariusz Rzepiński, Maciej Kasiński, Kamil Raus, Dariusz Chełminiak, Mateusz Ewert, Mariusz Cichowlas, Damian Boruczkowski, Damian Walczak, Patryk Ciechanowski, Rafał Wyborski, Mikołaj Gralaki,