Zamknij
REKLAMA

OSiR organizuje wycieczkę do... Grudziądza. Koszt to tylko 10 zł. To jedyna taka okazja!

12:53, 06.09.2017 | .
Skomentuj Włocławianie mają szansę lepiej poznać region podczas wycieczki do Grudziądza. Fot. depositphotos
REKLAMA

Włocławianie mają szansę udać się na wycieczkę do Grudziądza i jednocześnie wesprzeć ofiary sierpniowych nawałnic. Wyjazd w ramach akcji „W konstelacjach po wakacjach” kosztuje tylko 10 zł.

We wrześniu Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna organizuje szereg wycieczek po różnych zakątkach województwa. Jedną z nich, współorganizowaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku, jest wyprawa do Grudziądza zaplanowana na niedzielę, 10 września.

- Drodzy Mieszkańcy Włocławka i okolic! Nasze województwo ma wiele pięknych zakątków. Żyjecie w jednym z nich. Czasem jednak warto ruszyć w podróż i poznać inne zakaMARKI regionu. Specjalnie dla Was Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna przygotowała wycieczkę po „Kujawsko-Pomorskich Konstelacjach dobrych miejsc”. Dzięki akcji „W Konstelacjach po wakacjach” poznacie jedną z ciekawszych konstelacji naszego województwa – Grudziądz! - pisze na swojej stronie internetowej Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna.

Włocławianie rozpoczną wycieczkę 10 września (niedziela), o godz. 8:00 (zbiórka o 7:45) pod Hali Mistrzów. Do Grudziądza dotrą ok. 9:45. W programie zwiedzania znalazł się szereg obiektów znajdujących się na grudziądzkim Starym Mieście: spichrze, system obronny miasta (Brama Wodna, mury miejskie), muzeum, makiety miasta i cytadeli, rynek i zabytkowe kamieniczki, kościół pw. św. Mikołaja, kolegium jezuickie z kościołem pojezuickim oraz Góra Zamkowa z wieżą Klimek. Po południu uczestnicy wyjazdu przejadą natomiast do fortu Wielka Księża Góra, który będzie ostatnią atrakcją. Powrót do Włocławka jest planowany na godz. 18:00.

Zapisy na wycieczkę prowadzone są za pośrednictwem stroni internetowej (tutaj). Dzięki dofinansowaniu wyjazdu przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną i Urząd Marszałkowski mieszkańcy zapłacą za niego tylko 10 zł. Mało tego, kupując bilet, wesprą osoby, które ucierpiały w sierpniowej nawałnicy.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%