Zamknij

Bracia Collins znów kręcili swój program pod Włocławkiem. Efekty już wkrótce w TVN Turbo!

17:01, 05.02.2018
Skomentuj Bracia Collins przywieźli do Łochocina audi z Wielkiej Brytanii. Fot. Natalia Seklecka Bracia Collins przywieźli do Łochocina audi z Wielkiej Brytanii. Fot. Natalia Seklecka

Ekipa „Odjazdowych bryk braci Collins” po raz kolejny odwiedziła podwłocławską firmę Java Car Design. W Łochocinie bracia Rafał i Grzegorz Chmielewscy kręcili jeden z odcinków nowej serii programu nadawanego w TVN Turbo. W rozmowie z portalem DDWloclawek.pl Rafał zdradził, czego widzowie mogą spodziewać się w nowym sezonie motoryzacyjnego show oraz jak obecność w telewizji przekłada się na prowadzony przez braci biznes.

Co tym razem kręcicie pod Włocławkiem?

Rafał Chmielewski: Tym razem kręcimy czwartą już serię „Odjazdowych bryk braci Collins” i mamy bardzo fajny projekt. Auto jest angielskie, przyjechało z Londynu po to, żeby u chłopaków z Java Car Design zrobić skóry. Chłopaki robią to bardzo dobrze i mamy u nich preferencyjne ceny, więc to nam się opłaca, a do tego wiemy, że wszystko będzie zrobione lepiej niż w Anglii. Właśnie dlatego wysyłamy tu auta w ramach współpracy. Wiemy, że skóry będą zrobione dobrze i w uczciwej cenie.

Czego możemy się spodziewać w nowym sezonie „Odjazdowych bryk Braci Collins”?

Na pewno jednej bardzo dużej gwiazdy, o której na razie nic nie mogę powiedzieć. A poza tym: gwiazdy, super fajne samochody, wydurnianie się, wygłupy, lifestyle, kłótnie... Krótko mówiąc standard braci Collins.

W zwiastunie wiosennej ramówki TVN Turbo widać dwie corvetty. Zdradzisz, jakie inne auta pojawia się w czwartym sezonie programu?

Faktycznie były dwie corvetty stingray. Jedna jest stara, to auto z duszą, typowy klasyk. Druga to ta najnowsza – ZT1. Na pewno będziemy mieli też mercedesa S klasy coupe, w której będziemy robili dużą przeróbkę. Będą też S klasa w longu i maserati granturismo. Generalnie będą bardzo ciekawe fury i bardzo ciekawe projekty z pompą.

[ZT]24196[/ZT]

Jak wasza obecność w telewizji przekłada się na sprawy biznesowe? Pojawia się przez to więcej klientów?

Pewnie! Mamy tak dużo klientów, że kasa wysypuje nam się już z sejfów. Ciągle inwestujemy w nowe sejfy, odsyłamy klientów, nie chcemy już nic robić, bo mamy tyle pracy i tyle pieniędzy, że już wystarczy (śmiech).

A co słychać w oddziałach warszawskim i katarskim? Podbiliście już te rynki?

Wszystkie rynki już podbiliśmy. Interes naprawdę świetnie się kręci. Katar padł na kolana. Polska padła na kolana. Wszyscy się cieszą, my też się cieszymy. Jest naprawdę dobrze.

Obecność w telewizji ma też ciemne strony. Jak sobie radzicie z hejtem, szczególnie w internecie?

Śmiejemy się i nabijamy z tego. Jak ktoś mnie hejtuje, to znaczy, że przynajmniej wie o moim istnieniu. Dla nas to super, byleby pisali Collins przez „C”, a nie przez „K”.

A zdarzają się tacy?

Nie wiem. Nie czytam hejtów, ale podejrzewam, że tak.

Niektórzy wciąż pytają o okoliczności słynnej kraksy McLarena w Katarze. Czy dla was ten temat jest już zamknięty?

Jakiego McLarena? (śmiech).

Rozmawiała Natalia Seklecka.

(N.S)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(9)

Ja.Ja.

12 8

Widac że się chłopakom w główce poprzestawiało odpowiedzi na pytania na poziomie przedszkolaka

17:10, 05.02.2018
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

asssasss

4 0

Chłopaki fajne a przedszkole to politycy i ich gadki

17:02, 06.02.2018

tvtv

6 4

Kto to są bracia Collins ?!

08:23, 06.02.2018
Odpowiedzi:3
Odpowiedz

erer

5 0

Kuzyni Phila Collinsa :)))

11:04, 06.02.2018

erer

1 0

....a może braci Koala. Sam nie wiem.

11:07, 06.02.2018

adrianoadriano

4 0

Rozumiem twój bol niestety nie ma na bezpłatnym odbiorze cyfrowym

17:00, 06.02.2018

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


DdfggDdfgg

0 0

Komentarz ma poziomie kloaki won stad

17:01, 06.02.2018

OkkOkk

4 1

Fajna firma pozytywni ludzie

16:55, 06.02.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kriszna Kriszna

4 1

Odpowiedzi na pytania normalne na luzie to nie politycy co leja wode i bzdurki populistyczne

16:58, 06.02.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lucaslucas

5 1

Java to klasa i fajny gość skromny mimo ze ma Ferrari czy maserati nigdy się nie wywyższal takiemu to i byk się ocieli

17:18, 06.02.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SylviaSylvia

5 2

komentujecie a sami jak Collinsi nie będziecie nigdy pojechali do angli na zmywak a po latach ciężkiej pracy na zmywakach na budowie dostali szanse może właśnie dlatego ze robią tak żeby sobie polepszyć a nie sąsiadowi pogorszyć uczcie się hejtusie życie to coś więcej niż jechanie komuś kogo na oczy nie widzieliście

17:36, 06.02.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

samjasamja

2 3

Żebym to ja wiedział kto to są.
Oglądam T...Turbo ale ich tam nie widziałem.
A skoro ich tam nie ma to skąd mam ich znać.
Więc z czego DD robi drakę?

14:36, 08.02.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oggyoggy

2 3

A to nie są ci kelnerzy z Garage Ho.el?

14:37, 08.02.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%