Zamknij
REKLAMA

Pani Jadwiga rozkwitła na wiosnę. Zobacz jej metamorfozę!

12:43, 16.04.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jakub Karpiński

Wiosna to doskonały czas na zmiany. Z takiego założenia wyszła Jadwiga Szczepankowska, która zgłosiła się do „Wiosennych Metamorfoz w Centrum Handlowym Wzorcownia”. Zobaczcie, jak 49-latka zmieniła się dzięki naszej akcji.

Ostatnia bohaterka akcji Centrum Handlowego Wzorcownia i DDWloclawek.pl ma 49 lat i pracuje w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielgiem. Ostatnio zaczęła aktywnie spędzać wolny czas na aerobiku i zumbie. Poza tym dużo czyta i pomaga córce Dominice, która jak się okazało również przeszła w tym roku metamorfozę (pisaliśmy o niej tutaj) w opiece nad 10-miesięcznym Marcelkiem. 49-latka przyznaje, że wnuk jest jej oczkiem w głowie i poświęca mu niemal każdą wolną chwilę.

W zgłoszeniu do „Wiosennych Metamorfoz” pani Jadwiga przyznała, że chciałaby nieco odmłodnieć i zmienić swój wygląd, żeby zyskać większą pewność siebie.

- Nadeszła wiosna, a to fantastyczny czas na zmiany. Tak jak świat budzi się do życia, tak każda kobieta pragnie zmienić coś w sobie i odświeżyć w sobie swój wizerunek. Chciałabym coś ze sobą zrobić, stać piękniejsza dla samej siebie – napisała w mailu zgłoszeniowym.

Podczas spotkania ze stylistką Anną Deperas-Lipińską i wspólnych zakupów w Centrum Handlowym Wzorcownia pani Jadwiga dowiedziała się, w jaki sposób dobierać garderobę. Jej czarną koszulę i ciemne spodnie oraz buty na płaskim obcasie zastąpił o wiele weselszy strój – dżinsy podkreślające jej kobiecą sylwetkę, jasna bluzka w delikatny, kwiatowy wzór i jasna ramoneska. Całość dopełniły modne buty na niewielkim, szerokim obcasie i modna torebka.

[WIDEO]774[/WIDEO]

Podczas wizyty w Creative Hair Studio Karoliny Borkowskiej pani JAdwiga zyskała również nową fryzurę. Jej półdługie włosy zostały nieco skrócone i rozjaśnione. Ostatnim elementem wiosennej przemiany był natomiast modny makijaż wykonany w salonie Inglot.

- Czuję się naprawdę fantastycznie. Zostałam super odmieniona – powiedziała 49-latka, kiedy zobaczyła efekty przemiany.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone