Zamknij
REKLAMA

To dla niej ogromne wyróżnienie. Kujawianka wystartuje na Miss Eco International!

16:10, 09.03.2019 | ((i) Bydgoszcz24.pl)
Skomentuj Przygotowania do konkursu już są na finiszu. Fot. Bydgoszcz24.pl

Agata Chrośniak z województwa kujawsko-pomorskiego będzie reprezentować będzie nasz kraj na Miss Eco International. Finałowa gala konkursu piękności, w którym weźmie udział mieszkanka Białych Błot odbędzie się 29 marca w Kairze.

Zgrupowanie konkursu Miss Eco International w Egipcie rozpoczyna się już 13 marca. Tegoroczną reprezentantką Polski na tym międzynarodowym konkursie piękności jest Agata Chrośniak z Białych Błot, koło Bydgoszczy. W ostatniej edycji konkursu Wielkopolska Miss zdobyła tytuł II wicemiss. Dzięki udziałowi w tym konkursie została wytypowana na delegatkę naszego kraju. Agata Chrośniak to również Miss Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2016, finalistka Miss Polski 2016 i Bursztynowa Miss Polski 2017. Agata na co dzień mieszka w Białych Błotach.

Przygotowania do konkursu już są na finiszu. Agata jeszcze w tym tygodniu ma ostatnie przymiarki sukni wieczorowych przygotowanych przez salon ByKatie z Kalisza. Podczas konkursu będzie musiała również zaprezentować strój ECO przygotowany z materiałów z odzysku. W tym roku za przygotowanie stroju odpowiada DOKA, czyli Dorota Chojnacka. Strój wykonany jest z rajstop z odzysku, głównie zdobytych od koleżanek i znajomych Pani Doroty. Wyprane i pocięte na sznurek rajstopy zostały zaplecione techniką makramy. Wiązania supełków są tak zrobione, by powstała dekoracyjna tkanina. Jako dodatki zdobnicze dołączone są plastikowe słomki w kolorach kojarzonych z Egiptem.

Gala finałowa konkursu obędzie się 29 marca w Kairze.

MISS ECO INTERNATIONAL to konkurs piękności, którego celem jest uświadomienie tematu ECO, promowanie ekoturystyki na całym świecie, promowanie zasady porozumienia. Konkurs organizowany jest od 2015 roku jako międzynarodowe wydarzenie, gromadzące przedstawicielki z całego świata.

(((i) Bydgoszcz24.pl))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

ja onja on

2 13

Ten strój z rajstop z odzysku może być ciekawy. Osobiście nigdy bym się w takie rajstopy nie ubrała ale może to wyglądać komicznie i wszyscy będą mieli się z czego pośmiać. Tak trzymać. Jaka miss taki strój. 17:38, 09.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KtosiekKtosiek

3 0

Ee tam hejtujecie, sztunia dobra :) Pozdrawiam 15:36, 11.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

makarymakary

0 0

piękna kobieta !
tylko larwy i pasztety mogą pisać złośliwe komentarze 08:05, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%