Po udziale w paru pamiątkowych zdjęciach, sum, cały i zdrowy wrócił do Wisły. Fot. Koło Wędkarskie 22
To osiągnięcie trudno będzie przebić. Bartłomiej Och, wytrawny wędkarz z Włocławka, ustanowił nowy rekord Wisły - złowiony przez niego sum miał prawie 2,5 metra długości!
Walka o wydobycie kolosa z wody na pewno nie należała do najłatwiejszych. Bartłomiej Och i jego kompan, Damian Janas nie zwątpili jednak w swoje siły. Ten pierwszy miał w sobie tyle krzepy, że samodzielnie wciągnął giganta na łódkę. Opłacało się. Sum miał aż 246 cm, co czyni go najdłuższą rybą, jaka kiedykolwiek udało się wyłowić z Wisły.
Ba, wynik ten jest niewiele ustępuje rekordowi Polski, który wynosi 260 cm (taki okaz został złowiony w Zalewie Rybnickim). Po udziale w kilku pamiątkowych fotkach, sum, cały i zdrowy, trafił z powrotem do wody.
Wydarzenie nie przeszło bez echa. Swojego podziwu wobec niebywałego dokonania nie kryje Koło Wędkarskie 122, którego członkiem jest Bartłomiej Och.
Nasza redakcja również gratuluje Bartłomiejowi Ochowi i życzy wszystkim zapalonym wędkarzom równie dorodnych okazów. Kto wie, może ktoś pokusi się o wyśrubowanie rekordu?
Fot. Koło Wędkarskie 22
WKL12:26, 27.07.2019
Podwójny szacun dla pana wędkarza
za to ,że złowił taaaaką rybę i że zwrócił jej wolność :)
dużaryba12:31, 27.07.2019
Najbardziej podoba mi się "sum, cały i zdrowy, trafił z powrotem do wody". Gratulacje dla prawdziwych wędkarzy!
seb01:06, 03.08.2019
też mi się wydaje że po takiej walce to on cały może był zle czy zdrowy to już miałbym wątpliwości ale jednak miło że ma szanse odżyć
@13:09, 27.07.2019
nie wiedziałem że takie stwory pływają w Wiśle... brawo
CzłonekPZW13:20, 27.07.2019
Gratulacje za rybę, jest czym się pochwalić :) A i gratulacje za konkurs w kole 123 w końcu pan Bartek jest tam Prezesem niezła inicjatywa zagospodarowania funduszu :) :) :)
q114:38, 27.07.2019
Wielkie gratulacje kolego po kiju !!!
Pozostałe komentarze
Pytanie! 15:26, 27.07.2019
Ile lat może mieć taki okaz? Pytam szczerze bo się nie znam!
wędkarz15:42, 27.07.2019
Minimum 140lat a uważam że więcej koło 200
Przemo33315:41, 27.07.2019
I co się buraki podniecacie że go wędkarz wypuścił , a co miał z nim zrobić zabalsamować ? Chyba każdy mądry wie że mięso z takiego kolosa się do niczego nie nadaje a wy barany przeżywacie jak szczur otwarcie kanału
jarek190416:46, 27.07.2019
A już myślałem, że można bez złośliwości ale jednak NIE.
12219:27, 27.07.2019
Członek pomyliłeś się to koło 122
teraz 14:43, 17.09.2019
PO go zatrulo jak wszystko we Wiśle
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz