Ciekawostka

Zamknij
Ważne

Och, co za ryba! Włocławianin pobił rekord Wisły, ten sum jest naprawdę gigantyczny!

B.N. 12:00, 27.07.2019 Aktualizacja: 19:07, 25.10.2025
12 Och, co za ryba! Włocławianin pobił rekord, ten sum jest gigantyczny! Po udziale w paru pamiątkowych zdjęciach, sum, cały i zdrowy wrócił do Wisły. Fot. Koło Wędkarskie 22

To osiągnięcie trudno będzie przebić. Bartłomiej Och, wytrawny wędkarz z Włocławka, ustanowił nowy rekord Wisły - złowiony przez niego sum miał prawie 2,5 metra długości! 

Walka o wydobycie kolosa z wody na pewno nie należała do najłatwiejszych. Bartłomiej Och i jego kompan, Damian Janas nie zwątpili jednak w swoje siły. Ten pierwszy miał w sobie tyle krzepy, że samodzielnie wciągnął giganta na łódkę. Opłacało się. Sum miał aż 246 cm, co czyni go najdłuższą rybą, jaka kiedykolwiek udało się wyłowić z Wisły.

Ba, wynik ten jest niewiele ustępuje rekordowi Polski, który wynosi 260 cm (taki okaz został złowiony w Zalewie Rybnickim). Po udziale w kilku pamiątkowych fotkach, sum, cały i zdrowy, trafił z powrotem do wody.   

Wydarzenie nie przeszło bez echa. Swojego podziwu wobec niebywałego dokonania nie kryje Koło Wędkarskie 122, którego członkiem jest Bartłomiej Och. 

Nasza redakcja również gratuluje Bartłomiejowi Ochowi i życzy wszystkim zapalonym wędkarzom równie dorodnych okazów. Kto wie, może ktoś pokusi się o wyśrubowanie rekordu?

Fot. Koło Wędkarskie 22

 

 

 

 

 

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (12)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

sebseb

2 0

też mi się wydaje że po takiej walce to on cały może był zle czy zdrowy to już miałbym wątpliwości ale jednak miło że ma szanse odżyć

01:06, 03.08.2019

Pozostałe komentarze

Pytanie! Pytanie!

13 1

Ile lat może mieć taki okaz? Pytam szczerze bo się nie znam!

15:26, 27.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

wędkarzwędkarz

4 8

Minimum 140lat a uważam że więcej koło 200

15:42, 27.07.2019

Przemo333Przemo333

4 13

I co się buraki podniecacie że go wędkarz wypuścił , a co miał z nim zrobić zabalsamować ? Chyba każdy mądry wie że mięso z takiego kolosa się do niczego nie nadaje a wy barany przeżywacie jak szczur otwarcie kanału

15:41, 27.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

jarek1904jarek1904

11 2

A już myślałem, że można bez złośliwości ale jednak NIE.

16:46, 27.07.2019

122122

5 0

Członek pomyliłeś się to koło 122

19:27, 27.07.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

teraz teraz

0 0

PO go zatrulo jak wszystko we Wiśle

14:43, 17.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%