Zamknij
REKLAMA

Kolejni zbierają dla chorych dzieci. Takiej nominacji się jednak nie spodziewaliśmy!

13:53, 25.06.2020 | .
Skomentuj
Po wykonaniu zadania Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku nominował do akcji kolejne jednostki. Fot. Screen z nagrania wideo
REKLAMA

Pieniądze dla chorych dzieci zbierają kolejne, włocławskie instytucje.  Po pracownikach szpitala w akcję #Gaszynchallenge włączył się między innymi ratusz i Ochotniczy Hufiec Pracy. Nie zgadniecie, kogo nominowali.

#Gaszynchallenge to inicjatywa, która objęła już całą Polskę. Celem jest zbieranie pieniędzy na leczenie ciężko chorych dzieci.

Zasady są banalnie proste. Każdy nominowany ma zrobić 10 pompek lub przysiadów i wpłacić 5 zł na internetową zrzutkę, którą można wesprzeć TUTAJ. Jeśli nie da rady, powinien przelać 10 złotych.

Akcja bardzo szybko rozprzestrzeniła się w wielu środowiskach. Początkowo "pompowały" przede wszystkim służby, ale z czasem pieniądze zaczęli zbierać też urzędnicy, drużyny sportowe i osoby prywatne.

We wtorek #Gaszynchallenge opanował też włocławski ratusz, z prezydentem Markiem Wojtkowskim na czele, którego nominowali młodzi piłkarze Strikas Włocławek z Zakrętu. Oni zresztą też pomogli urzędowi miasta.

Włocławski ratusz nominował do akcji Ośrodek Sportu i Rekreacji Włocławek, MPEC Włocławek, MKS Olimpijczyk Włocławek i Anwil Włocławek.

W czwartek (25 czerwca) w akcję włączyło się także Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku. Oni zbierają jednak pieniądze dla Klaudii Sztuczyńskiej z Włocławka. U 12-latki wykryto nowotwór złośliwy tkanek miękkich. Jej leczenie można wesprzeć TUTAJ.

- Pierwszy etap leczenia już za nami, ale córka cały czas wymaga rehabilitacji. Potrzebne są również bardzo drogie leki. Nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym sami. Dlatego z wielką nadzieją zwracamy się z prośbą o pomoc

- piszą rodzice dziewczynki.

Po wykonaniu zadania Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku nominował do akcji kolejne jednostki. Do udziału w #Gaszynchallenge zaproszono Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Włocławku, Centrum Kultury Browar B we Włocławku i ... portal Dzień Dobry Włocławek.

Efekty podjętego przez nas wyzwania pokażemy wkrótce na naszym portalu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MówięToJaMówięToJa

6 1

Jako naród jesteśmy wspaniali, dajemy się natomiast wciągnąć i dzielić w spory ideologiczne rzucane przez zachód i jego psy. Polacy JESTEŚCIE WSPANIAŁYM NARODEM! 15:47, 25.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnniejdjdAnniejdjd

1 1

Dziwne ze nikt nienominuje wku 15:59, 25.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA