Włocławianka i absolwentka włocławskiego liceum biorą udział w rywalizacji o miano najpiękniejszej Polki. Klaudia Andrzejewska oraz Maria Jóźwicka dotarły do ćwierćfinału Miss Polonia 2021, a dzięki głosom internautów mogą powalczyć o awans do następnego etapu. Czy to się im się uda, przekonamy się już w tym tygodniu.
Konkurs Miss Polonia szczyci się bogatą i wieloletnią tradycją. W ciągu ponad 90 lat jego istnienia, tytuł i koronę Miss Polonia nosiły aż 42 Polki. Laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Intercontinental i Miss Grand International. Nic więc dziwnego, że co roku zgłasza się wiele kandydatek, marzących o byciu tą najpiękniejszą. Nie inaczej jest w tym roku.
Tegoroczna edycja konkursu Miss Polonia rozpoczęła się od eliminacji. Kandydatki zostały podzielone na kilka grup. W jednej z nich - S - znalazły się dwie przedstawicielki naszego regionu.
Jedna z nich to dobrze znana z innych konkursów piękności włocławianka, Klaudia Andrzejewska. Finalistka Miss Polski 2020 ma 20 lat i 177 cm wzrostu. Jest absolwentką LMK i studentką na kierunku zarządzanie-socjologia biznesu i mediów w Warszawie, na Akademii Leona Koźmińskiego.

Jak sama mówi, interesuje się tańcem, a w wolnym czasie jej pasją są podróże. Konkurs Miss Polonia to dla niej kolejne wyzwanie, a także motywacja do samorealizacji.
Drugą kandydatką jest pochodząca z Lubrańca Maria Jóźwicka. 23-latka to absolwentka Zespołu Szkół nr 4 im. KK Baczyńskiego, która ukończyła studia magisterskie na kierunku kulturoznawstwo na Uniwersytecie Gdańskim.
Jej wielką pasją jest fotomodeling, a także aktorstwo. W wolnym czasie lubi jeździć na rolkach i rowerze. Jak sama mówi, do konkursu Miss Polonia zgłosiła się z ciekawości i dla przygody.
W fazie ćwierćfinałowej o awansie do kolejnego etapu decydować będą głosy widzów. Aby wesprzeć swoje faworytki należy wysyłać SMS o treści MISSPOLONIA.S.numer kandydatki na numer 73601 (koszt 3,69 zł z VAT/SMS). Klaudia Andrzejewska legitymuje się numerem 2, natomiast Maria Jóźwicka - 7.
Zwyciężczyni głosowania z największą liczbą SMS-ów automatycznie trafi do półfinału Miss Polonia Open 2021. Kolejne cztery kandydatki z grupy S, które awansują do półfinału, wybierze jury.
Głosowanie w fazie ćwierćfinałowej potrwa do czwartku, 16 września 2021 do godziny 23:59.
W półfinale, który ma się odbyć pod koniec września, jury przeprowadzać będzie indywidualne rozmowy z kandydatkami. Kobiety zaprezentują się również w kostiumach kąpielowych. Awans do finału z fazy półfinałowej uzyska 20 kobiet.
6 2
moja Lusia jest najpiękniejsza i ......
1 0
Jusz nie twoja 🤣
7 1
moja Lusia jest najpiękniejsza i ......
7 1
Faktycznie z Włocławka....
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
4 1
Pierw może* bo ortografia to podstawa a drugie może zamiast tego umów się do porządnego lekarza kochany!! Pozdrawiam
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
3 0
No pięknie!! Wygrasz trzymam kciuki😃 nie przejmuj się tym co ludzi piszą to się nazywa zawiść ludzka na dupsku nie potrafią usiądziecie z tego!
2 0
Ahh jak ja to kocham chłopak z iq mniejszym niż ma cm w majtkach porównuje się do dziewczyny🤣
1 7
Gdzie sobie załatfić takie ważywo ?
5 3
Zasadź sobie w polu zależy jakie wolisz... marchewkę? Seler? Bo chyba potrzebujesz okularów bo to jest przepiękna kobieta!
1 2
Miało być jażyna.
0 2
WIEK 40 LAT ROBI SWOJE ZAŁACZAM DD WŁOCŁAWEK LEŻĄC I HEJTUJĄC 20 LATKĘ :) INTELIGENCJA ROBI TU SWOJE ŁYSYCH STARYCH DZIADKÓW .
2 8
Tak pofiem kobieta bez fałdek dobrobytu to nie kobieta to strach na wróble
2 1
ZAPEWNE TY ZA MONITOREM LEPIEJ WYGLĄDASZ :)
1 0
Nie dla psa kiełbasa śmieciu!!!
7 2
Poziom tych komentarzy idealnie wpasowywuje się w poziom inteligencji naszych włocławskich facetów
1 2
WIEK ŚREDNI Z WYPADAJĄCYMI WŁOSAMI ROBI SWOJE ONI TYLKO HEJTUJĄ BO STRZEJĄ SIE I NIE MOGĄ JUŻ W LUSTRO PATRZEĆ :)
3 1
TO NIE FACECI TYLKO ALFONSY DZIFKARZE I PROSTYTUTY NIE SZANUJĄCY KOBIET
4 3
JESTEM DUMNA Z TAKICH WŁOCŁAWIANEK 👏❤
3 2
Moja żona ma 193 to kawął kobity a nie tam skromne 177 e tam
1 1
HEJTUJĄ TU SAME 100 W PASIE KTÓRE CHODZA PO DARMOWY MAKE UP DO WZORCOWNI BO NIE POTRAFIĄ SAME SIE MALOWAĆ :) I RETUSZUJĄ ZMARSZCZKI WYSZCZUPLAJĄC ŻUCHWĘ Z GRUBEJ NA SZCZUPLUTKĄ :) TAK TO WY NIE WYJDZIECIE Z KOMPLEXÓW XD
1 0
CZEMU LAJK W DÓŁ ??? WYSTARCZY WYSZUKAĆ NA FB JAK PRZERABIAJĄ GRUBASKI ZDJĘCIA I PORÓWNAĆ Z INNYMI ZDJĘCIAMI PRZERÓBKA -WYSZCZUPLENIE ŻUCHWY TU DZIEWCZYNA MA PRZYCIĄGAJĄCY WZROK I NIC JEJ NIE BRAKUJE ZAZDROŚĆ WAS ZŻERA I TYLE🌝 APLIKACJE NIE ZDZIAŁAJĄ CUDÓW TYLKO POGĘBIOM WAS W KOMPLEXY ZMNIEJSZĄ SAMOOCENĘ I PEWNOŚĆ SIEBIE
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
0 1
TFOJA ŻONA ZA TO NADAJE SIE SIEDZIEĆ W PIWNICY :) WYCHODZI JAK JEST PEŁNIA XD
1 3
Siemanko masz niezłe wdzianko ,masz ładny beret .Jesteś cukierek
0 1
To ja dostane główna role w Dubaju to ja .jak w filmie CVzarny łabaz walka będzie gorzka .ja jestem najlepsza modelka ever forever ;p ;)
3 2
No faktycznie ładna.
1 1
Widać po gaciach tzw. szeroka pi..a
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz