Zamknij
REKLAMA

Czy małżeństwo Kamila i Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przetrwało? Znamy już odpowiedź! Jest spore zaskoczenie!

14:18, 18.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Znamy już decyzje uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na temat ich przyszłości. Jest naprawdę sporo zaskoczeń. W ostatnim, finałowym odcinku dowiadujemy się, jak potoczą się losy Kamila z Włocławka oraz jego żony Agnieszki. 

Od początku marca śledziliśmy losy bohaterów ślubnego show emitowanego na antenie TVN. Wśród osób, które szukały miłości pojawił się 27-letni włocławianin. Mężczyzna poznał swoją wybrankę dopiero podczas ceremonii zawarcia małżeństwa. 

[ZT]49748[/ZT]

Najpierw sielanka

Na początku odcinka widzowie dowiadują się, że wszystkie pary - w tym Kamil i Agnieszka - chcą dalej być ze sobą. 29-latka przeprowadziła się z Białegostoku do Włocławka i podjęła pracę w naszym mieście w jednym z banków. 

Relacja małżeństwa była od samego początku postrzegana jako idealna, a widzowie zwracali uwagę, że para wpadła sobie w oko od razu. Widać to było także po ich podróży poślubnej. Uważano Kamila i Agnieszkę za stare, dobre małżeństwo. 

Co się stało później? 

Ekipa programu wróciła po miesiącu do wszystkich par. Kamil i Agnieszka dalej byli ze sobą, oboje deklarowali, że żyje im się bardzo dobrze. Planowali nawet remont mieszkania 27-latka. 

Na samym końcu odcinka, widzowie dowiadują się jednak, że żadna z par biorących udział w programie nie przetrwała. Małżeństwa wszystkich uczestników zakończyły się rozwodami. 

Losy Kamila i Agnieszki - co poszło nie tak?

Od początku programu pojawiały się liczne plotki mówiące, że związek Kamila i Agnieszki to już przeszłość. 29-latka z Białegostoku pochwaliła się na swoim Instagramie, że kupiła mieszkanie w swoim rodzinnym mieście. To wzmogło spekulacje, że para już ze sobą nie jest.

Z ostatniego odcinka programu wiemy, że dwa tygodnie po tym, jak Kamila i jego żonę po raz ostatni odwiedziły kamery, powiedział swojej partnerce, że nic do niej nie czuje i chciałby się rozstać. Mężczyzna nawet wyprowadził się z własnego mieszkania do czasu, aż Agnieszka nie ureguluje swoich spraw zawodowych we Włocławku. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (8)

xdxd

5 0

no i ch.., no i czesc
XD
przynajmniej slawa na caly wloclawek pozostala 16:14, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WujoWujo

6 0

Ale na pudelku im ludzie jadą 17:05, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AwaAwa

9 1

Szkoda tej dziewczyny . 18:26, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LangustaLangusta

5 0

Dzisiejsze kobiety są egoistyczne, zrobiły się gorsze niż faceci. Także o kobietę ciężko. Natomiast w tym przypadku dziewczyna się zaangażowała uczuciowo i nawet się przeprowadziła, zmieniła pracę. Także wyjątkowa osobą, szkoda że uczucie przesłoniły całość, one się nie urodzą od razu musi być seks i uprawianie go dużo i często. A także wspólne dzielenie kosztów a nie tylko sponsorowanie jednej strony wycieczki nowe auta czy zepter. 19:05, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WiśniaWiśnia

2 0

Ta miłosc to nie pluszowy miś i garnki Zepter .Ta dobre kobity wygineły teraz same z warami jak pontony szujaące bogatego bambra 19:23, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SzczerzeSzczerze

2 1

W.y.j.e.b.a.n.e mam na nich 20:40, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Apollo Apollo

3 0

Kamil zrobił z siebie i swojej familii pośmiewisko na cały Włocławek. Myśleli że się wylansuja a tu całe miasto z nich się śmieje hehe. Niech jedzą rosół!! 21:40, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XD XD

2 0

Redaktorzyno od siedmiu boleści - proszę Cię walnij baranka o ścianę bo jesteś tak żałosny ze swoimi "artykułami" że rzygać się chce 23:23, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%