W czwartek, 10 kwietnia we Włocławku miały miejsce uroczystości z okazji 15. rocznicy Katastrofy Smoleńskiej.
O godz. 12:00 przedstawiciele władz miasta złożyli kwiaty i znicze pod pamiątkową tablicą, umieszczoną u stóp bazyliki katedralnej.
Oddano w ten sposób hołd ofiarom tragedii sprzed 15 lat, w której zginął ówczesny prezydent Polski Lech Kaczyński, jego małżonka Maria Kaczyńska oraz 94 inne osoby, w tym przedstawiciele władz, duchowieństwa i służb wojskowych, którzy lecieli do Smoleńska, by wziąć udział w obchodach rocznicy zbrodni katyńskiej.
Dudok Michałowic09:24, 11.04.2025
A obchody były po Michałowemu Dudy czy Kaczyńskiemu 1 nieznanem?
Dudok Michałowicz09:28, 11.04.2025
Z Kijowa! W wykonnaniu czci ku Kaczyńskiemu 1!
Hamaskayean Alkajda 09:29, 11.04.2025
Włocławska mafia z honorem!
Mafia Ukraińska09:29, 11.04.2025
Alkajda Kaczyńskiego od Michałowica Dudy z Kijowa!
Hamaskayean Alkajda09:30, 11.04.2025
A to przyjaciele Z kijowa? Czy ku Czci Kaczyńskiemu 2 nieznanemu?
Bardzo nie ładnie13:11, 11.04.2025
A czy radny Dębczyński nie mógł założyć garnituru ? Od razu rzuca się w oczy brak szacunku do Lecha i Marii Kaczyńskich
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
1 0
Polsko-Rusko-Ukraińska mafia!
1 0
Wyp... arabsko!
1 0
To obchody po arabsku w wykonaniu Kaczyńskiego 2 nieznanego?