W piątek (12.01.) uczniowie Zespołu Szkół Akademickich, jako pierwsi we Włocławku, bawili się podczas studniówki. W najbliższy weekend na bale udadzą się tegoroczni maturzyści z trzech kolejnych szkół.
Sezon studniówkowy rozpoczął się we Włocławku balem Zespołu Szkół Akademickich. W imprezye uczestniczyły cztery klasy maturalne: III A, III B, III C i sportowcy z klasy III S. Jak poinformowały władze szkoły, podczas zabawy panowały świetna atmosfera i pełna kultura.
- Dziękuję bardzo rodzicom i uczniom za świetną, kulturalną i bezpieczną zabawę. Młodzież ZSA zawsze potrafiła i potrafi się bawić! - napisał na Facebooku Zbigniew Suszyński, dyrektor ZSA.
Fotorelację z pierwszego balu studniówkowego we Włocławku znajdziecie tutaj.
Kolejne studniówki zaplanowano na piątek i sobotę (19 i 20 stycznia). Pierwszego dnia będą bawić się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych, drugiego - III LO im. Marii Konopnickiej i Zespołu Szkół Ekonomicznych.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz