Zamknij

Starszy referent - Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w

Nr oferty: StPr/24/0792Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Barska 6, 87-806 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - Obsługa interesantów: ubezpieczonych, emerytów, rencistów w zakresie ubezpieczenia społecznego rolników, - Rozpatrywanie wniosków i sporządzanie decyzji w zakresie prawa do świadczeń z ubezpieczenia emerytalno-rentowego oraz ich wysokości, Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek, w którym wykonywana będzie praca nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dwukondygnacyjny - brak windy. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane wykształcenie: -minimum średnie, preferowane administracyjne, ekonomiczne Wymagania konieczne: - znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, - znajomość ustawy - Kodeks Postępowania Administracyjnego, - umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, - umiejętność sporządzania pism i notatek, - umiejętność pracy w zespole, - wysoka kultura osobista - komunikatywność - zdyscyplinowanie - odpowiedzialność - co najmniej roczny staż pracy w administracji w przypadku wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Niepodległości 190, 00-608 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: - kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, - kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia, - kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymaga
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
    StPr/23/3008
    data rozpoczęcia pracy od 21.11.2023
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    prace dekarskie
    StPr/24/0989
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 do 6 000 PLN

    StPr/24/0980
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych. Czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym. Współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomocy w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń. Zabezpieczenie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem przed dostępem osób postronnych lub zniszczeniem śladów i dowodów, do momentu przybycia właściwych służb, a także ustalanie, w miarę możliwości światków zdarzenia. Ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej. Współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych. Doprowadzanie osób nietrzeźwych do miejsca ich zamieszkania lub miejsca ich zamieszkania, jeżeli osoby te zachowaniem swoim dają powód do zgorszenia w miejscu publicznym, znajdują się w okolicznościach zagrażających ich życiu lub zdrowiu albo zagrażają życiu i zdrowiu innych osób. Informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganie popełnieniu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi. Konwojowanie dokumentów, przedmiotów wartościowych lub wartości pieniężnych dla potrzeb gminy.
    StPr/24/0993
    data rozpoczęcia pracy od 12.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Zmywacz naczyń
    StPr/24/0969
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    przyrządzanie potraw
    StPr/24/0970
    wynagrodzenie od od 28 do 30 PLN

    pomoc przy przyrządzaniu potraw
    StPr/24/0971

    Naprawa pojazdów ciężarowych i osobowych, serwis ogumienia pojazdów ciężarowych i osobowych
    StPr/24/0976
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym (w okresie 1- miesięcznej praktyki w dziale ochrony może być system wielozmianowy); służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby. Dział terapeutyczny dla skazanych uzależnionych od innych niż alkohol substancji psychoaktywnych.
    StPr/24/0972
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
    wynagrodzenie od od 5 456 PLN

    Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym (w okresie 1-miesięcznej praktyki w dziale ochrony może być system wielozmianowy); służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby.
    StPr/24/0973