Zamknij

Krawcowa R14/1085-536/24

Nr oferty: StPr/24/1084Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Toruńska 104 D, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: korekty krawieckie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Krawiec* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
    • Szwaczka maszynowa (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie w szyciu odzieży
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PROGRES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Toruńska 104 D, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Henryk Bończewski
      Numer telefonu: 603 773 714
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      StPr/23/3008
      data rozpoczęcia pracy od 21.11.2023
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      obsługa koparki
      StPr/24/1187
      data rozpoczęcia pracy od 21.05.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 do 9 000 PLN

      c
      StPr/24/1188
      data rozpoczęcia pracy od 31.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      praca w hurtowni mrożonek
      StPr/24/1192
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      dostawa mrożonek
      StPr/24/1193

      Obsługa maszyn na produkcji.
      StPr/24/1194
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      konserwacja na dziale utrzymania ruchu
      StPr/24/1195

      praca na szlifierce analogowej (ostrzenie i drobne narawy przyrządów szlifowania detali)
      StPr/24/1196

      prace budowlano-drogowe
      StPr/24/1197

      Prace elektryczne przy montażu urządzeń transportu bliskiego
      StPr/24/1198
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN