Zamknij

Mechanik - konserwator R71/1213-593/24

Miejsce pracy: TORUŃSKA 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Utrzymanie w ruchu maszyn pod względem gospodarki smarowniczej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne, mile widziane doświadczenie
    Pracodawca: SERWIS TECHNICZNY MIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 698-622-295
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    StPr/23/3008
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    praca w sieci Żabka
    StPr/24/1417
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    sprzedaż odzieży męskiej
    StPr/24/1421
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    StPr/24/1422
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    StPr/24/1426
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    StPr/24/1428

    Kontrolowanie i nadzorowanie etapów budowy. Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy. Zarządzanie brygadą roboczą.
    StPr/24/1404
    wynagrodzenie od od 6 500 do 7 000 PLN

    praca z dziećmi z niepełnosprawnością
    StPr/24/1407
    wynagrodzenie od od 5 200 PLN

    praca przy laminowaniu
    StPr/24/1411

    produkcja mebli
    StPr/24/1413