Zamknij

Nauczyciel matematyki R73/1217-595/24

Nr oferty: StPr/24/1218Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Stefana Okrzei 94A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauka matematyki w szkole podstawowej, ponadpodstawowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 22
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Zawód:
    • Nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej
    • Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
      Uprawnienia:
      • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: kwalifikacje do nauki w szkole ponadpodstawowej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Stefana Okrzei 94A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomors
        Osoba do kontaktu: Zbigniew Suszyński
        Numer telefonu: 660-716-609
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny, Godziny : 8:00-13:00
        StPr/23/3008
        data rozpoczęcia pracy od 21.11.2023
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        praca w sieci Żabka
        StPr/24/1417
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        sprzedaż odzieży męskiej
        StPr/24/1421
        data rozpoczęcia pracy od 14.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        StPr/24/1422
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        StPr/24/1426
        data rozpoczęcia pracy od 04.07.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        StPr/24/1428

        Kontrolowanie i nadzorowanie etapów budowy. Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy. Zarządzanie brygadą roboczą.
        StPr/24/1404
        wynagrodzenie od od 6 500 do 7 000 PLN

        praca z dziećmi z niepełnosprawnością
        StPr/24/1407
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
        wynagrodzenie od od 5 200 PLN

        praca przy laminowaniu
        StPr/24/1411
        data rozpoczęcia pracy od 17.06.2024

        produkcja mebli
        StPr/24/1413