Zamknij

Doradca zawodowy- stażysta R75/1223-597/24

Miejsce pracy: BULWARY MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 5B, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Doradca zawodowy- stażysta w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej - Oddział we Włocławku Zakres wykonywanych zadań: - realizacja indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego z wykorzystaniem standaryzowanych metod i technik doradczych, w formule stacjonarnej i online, - opracowywanie i aktualizowanie informacji zawodowych, - sporządzanie okresowych informacji, sprawozdań, analiz z zakresu poradnictwa zawodowego, - udział w realizacji badań, projektów i innych działań wykonywanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • znajomość pakietu MS Office
    • obsługa komputera
      Wymagania dodatkowe
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe; posiadanie obywatelstwa polskiego oraz pełnej zdolności do czynności prawnych; nieposzlakowana opinia oraz korzystanie z pełni praw publicznych; niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe. Wymagania dodatkowe: znajomość rynku pracy, trendów zawodowych i systemu edukacyjnego; półroczne doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta; umiejętności analityczne; bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej; sprawna obsługa programów komputerowych i Internetu, w tym: MS Office, Canva, Zoom, ClickMeeting, itp.; odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie; wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (komunikacja, współpraca, motywowanie; radzenie sobie ze stresem, empatia); Mile widziane: umiejętność przygotowania, organizacji oraz prowadzenia porad indywidualnych i grupowych dla osób doświadczających trudności z podjęciem decyzji edukacyjno-zawodowych lub wejściem/powrotem na rynek pracy (tj. wybór zawodu, miejsca pracy, kierunku kształcenia/szkolenia, planowanie rozwoju zawodowego, poszukiwanie lub zmiana pracy); prawo jazdy kat. B lub gotowość do podróży służbowych.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W TORUNIU
        Adres: Szosa Chełmińska 30/32, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 54 411-21-40
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: - własnoręcznie podpisana informacja z następującymi danymi: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, - własnoręcznie podpisany list motywacyjn
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        StPr/23/3008
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        praca w sieci Żabka
        StPr/24/1417
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        sprzedaż odzieży męskiej
        StPr/24/1421
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        StPr/24/1422
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        StPr/24/1426
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        StPr/24/1428

        Kontrolowanie i nadzorowanie etapów budowy. Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy. Zarządzanie brygadą roboczą.
        StPr/24/1404
        wynagrodzenie od od 6 500 do 7 000 PLN

        praca z dziećmi z niepełnosprawnością
        StPr/24/1407
        wynagrodzenie od od 5 200 PLN

        praca przy laminowaniu
        StPr/24/1411

        produkcja mebli
        StPr/24/1413