Pracownik ogólnobudowlany do dociepleń elewacji R85/1248-607/24

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane ze szczególnym naciskiem na docieplenia, elewacyjne i termomodernizacje wraz z robotami towarzyszącymi, malowanie na wysokości
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Monter ociepleń budynków (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe, budowlane
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie min. 1 rok, możliwość pracy na wysokości, umowa zlecenie, miejsce pracy: Włocławek i okolice
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE "BUDMONT" - JAROSŁAW ZIELIŃSKI
        Adres: Miodowa 8, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Tomasz Zieliński
        Numer telefonu: 781-318-879, 783-763-011, 603-
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny, Godziny : 8.00-15.00
        StPr/23/3008
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        elektromonter linii elektroenergetycznych
        StPr/24/1458
        wynagrodzenie od od 5 200 PLN

        praca w kwiaciarni
        StPr/24/1459
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        StPr/24/1461
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        sprzedaż odzieży męskiej
        StPr/24/1463
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        StPr/24/1464

        StPr/24/1440

        Pakowanie, selekcja owoców i warzyw
        313818
        wynagrodzenie od od 29

        prace porządkowe na zewnątrz bubynków
        StPr/24/1454
        wynagrodzenie od od 2 121 PLN

        Przygotowywanie potraw kuchni orientalnej wg oryginalnych receptur, kontakt z dostawcami.
        StPr/24/1455