Zamknij

Pomocnik mleczarski R2/1323-662/24

Miejsce pracy: WYSOKA 15, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - praca przy produkcji wyrobów mleczarskich oraz ich pakowanie, - mycie i prace porządkowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 04.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Pomocnik mleczarski (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Uprawnienia:
      • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. zasadnicze zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, aktualne orzeczenie dla celów sanitarno- epidemiologicznych, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, praca w godz.: 07.00-15.00, 11.00-19.00
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA
        Adres: WYSOKA 15, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Słomczewska-Walczak
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać na adres: [email protected], [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        StPr/23/3008
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        elektromonter linii elektroenergetycznych
        StPr/24/1458
        wynagrodzenie od od 5 200 PLN

        praca w kwiaciarni
        StPr/24/1459
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        StPr/24/1461
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        sprzedaż odzieży męskiej
        StPr/24/1463
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        StPr/24/1464

        StPr/24/1440

        Pakowanie, selekcja owoców i warzyw
        313818
        wynagrodzenie od od 29

        prace porządkowe na zewnątrz bubynków
        StPr/24/1454
        wynagrodzenie od od 2 121 PLN

        Przygotowywanie potraw kuchni orientalnej wg oryginalnych receptur, kontakt z dostawcami.
        StPr/24/1455