Zamknij

Stolarz meblowy R47/1412-707/24

Nr oferty: StPr/24/1413Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: KUJAWSKA 10A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: produkcja mebli
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziany absolwent, możliwość przyuczenia, praca w godz. 07.00-15.00 lub 08.00-16.00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "100LARNIA" - WITOLD GÓRALSKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: KUJAWSKA 10A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Witold Góralski
      Numer telefonu: 605-993-303
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny
      StPr/23/3008
      data rozpoczęcia pracy od 21.11.2023
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      StPr/24/1440
      data rozpoczęcia pracy od 02.07.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      sprzedaż mięsa, wędlin
      StPr/24/1432
      data rozpoczęcia pracy od 18.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      dokumentacja biurowa, przetargi, faktury
      StPr/24/1433
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 6 850 do 8 300 PLN

      praca w sieci Żabka
      StPr/24/1417

      sprzedaż odzieży męskiej
      StPr/24/1421
      data rozpoczęcia pracy od 14.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      StPr/24/1422

      StPr/24/1426
      data rozpoczęcia pracy od 04.07.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      StPr/24/1428

      Kontrolowanie i nadzorowanie etapów budowy. Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy. Zarządzanie brygadą roboczą.
      StPr/24/1404
      wynagrodzenie od od 6 500 do 7 000 PLN