Zamknij

Elektryk R48/1413-708/24

Miejsce pracy: KRZYWA GÓRA 28, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych i mechanicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Zawód:
    • Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • dozór urządzeń instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1kV
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe, elektryczne
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe elektryczne lub pokrewne, doświadczenie min. 2 lata, znajomość zagadnień elektrycznych, uprawnienia SEP powyżej 1kV, samodzielność, dyspozycyjność, kultura osobista
          Pracodawca: ZAKŁADY WYTWÓRCZE CHEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: KRZYWA GÓRA 28, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Małgorzata Szymańska
          Numer telefonu: 54 230-95-21
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 08.00-15.00
          StPr/23/3008
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          Przygotowywanie potraw kuchni orientalnej
          StPr/24/1507
          wynagrodzenie od od 4 432 PLN

          StPr/24/1508
          wynagrodzenie od od 4 242 PLN

          obsługa koparki
          StPr/24/1509
          wynagrodzenie od od 7 000 do 10 000 PLN

          Pomoc przy montażu i remoncie instalacji elektrycznej na zabudowie samochodu.
          StPr/24/1510
          wynagrodzenie od od 5 090 PLN

          Montaż i remont instalacji hydraulicznej na zabudowie samochodu.
          StPr/24/1511
          wynagrodzenie od od 6 850 PLN

          tokarz w metalu
          StPr/24/1513
          wynagrodzenie od od 3 600 PLN

          Wykonanie 100 sztuk elementów metalowych zgodnie z projektem technicznym miesięcznie.
          StPr/24/1488
          wynagrodzenie od od 2 248 PLN

          StPr/24/1489
          wynagrodzenie od od 855 PLN

          Przygotowanie do ekspedycji 20 palet euro towarów miesięcznie zgodnie z wymogami zamawiającego.
          StPr/24/1490
          wynagrodzenie od od 4 215 PLN