Zamknij

Operator koparko-ładowarki R106/1524-766/24

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa koparko-ładowarki, miejsce pracy wg zleceń teren kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 26.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Operator koparko-ładowarki (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Uprawnienia:
      • Operator koparkoładowarki
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: uprawnienia, doświadczenie 1 rok, miejsce pracy wg zleceń teren kraju
        Pracodawca: Cielicki Paweł Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych "ARBUD"
        Adres: 87-515 Nadróż, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Paweł Cielicki
        Numer telefonu: 668-304-887
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        StPr/23/3008
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        przewóz osób i bagażu, sprzedaż biletów
        StPr/24/1543
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Przewóz osób autobusem. Pracodawca zapewnia najnowocześniejszy tabor np: autobusy elektryczne z automatyczną skrzynią biegów i klimatyzacją.
        StPr/24/1544
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        naprawy autobusów w zakresie elektryki samochodowej
        StPr/24/1545
        wynagrodzenie od od 5 700 PLN

        naprawy autobusów
        StPr/24/1546

        prace spawalnicze i ślusarskie
        StPr/24/1548
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji oraz magazynowanie wyrobów spożywczych, pakowanie i selekcja owoców i warzyw.
        StPr/24/1550
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        Wykonywanie czynności związanych z pracami magazynowymi/ składowaniem towarów.
        StPr/24/1551

        transport surowców i produktów na produkcji
        StPr/24/1552

        Wykonywanie czynności związanych z pracami elektrycznymi i mechanicznymi.
        StPr/24/1553