Zamknij

Czyściciel pojazdów - pracownik myjni R1/1604-836/24

Miejsce pracy: Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kompleksowe mycie pojazdów samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Kapitulna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Jeżewska
    Numer telefonu: 542340089 w. 56
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    StPr/23/3008
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    StPr/24/1625
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    W GEBERIT BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA - Prowadzenie projektów rozwojowych w zakresie automatyki i robotyki. - Programowanie oraz nadzór nad istniejącymi aplikacjami PLC, tworzenie projektów układów sterownia z wykorzystaniem sterowników PLC. - Zapewnienie wsparcia technicznego przy projektach realizowanych w zakładzie. - Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie. - Współpraca z działem rozwoju oraz działami produkcyjnymi w celu prawidłowego sterowania urządzeniami. - Udział w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń. - Usprawnienia i optymalizacja pracy systemów automatyki. - Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn od strony sterowania, kontroli i automatyki, kontrola układów bezpieczeństwa. - Programowanie oraz serwis robotów produkcyjnych. - Realizacja procesów napraw zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną. - Uruchamianie i doskonalenie systemów sterowania. - Nadzór prac firm zewnętrznych w zakresie zmian sprzętowych dotyczących nowych i istniejących linii produkcyjnych.
    StPr/24/1615
    wynagrodzenie od od 6 000 do 10 500 PLN

    obsługa magazynu, obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją i przeznaczeniem (krążarki, maszyny do cięcia, przewijarki, pakowarki, itp., itd), konfekcjonowanie splotów lin krążki i szpule, wykonywanie zawiesi zaciskanych i zaplatanych, przygotowywanie produktów wychodzących do klienta, udział w załadunku i rozładunku towarów, prowadzenie dokumentacji magazynowej, postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i normami (ISO)
    StPr/24/1616
    wynagrodzenie od od 4 650 PLN

    obsługa maszyny papierniczej
    StPr/24/1618
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    prace pomocnicze
    StPr/24/1619

    zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z dziećmi
    StPr/24/1620

    Realizacja zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych w przedszkolu.
    StPr/24/1623

    świadczenia zdrowotne
    StPr/24/1624
    wynagrodzenie od od 6 730 PLN

    StPr/24/1601
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN