Zamknij

Nauczyciel przedszkola R2/1606-837/24

Miejsce pracy: Kolska 9, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z dziećmi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Nauczyciel przedszkola
      Uprawnienia:
      • Przygotowanie pedagogiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym; praca w godz.: 7.00-15.00, 8.00-16.00; miejsce pracy: Przedszkole Smerfna Chata
        Pracodawca: "EUREKA UP" HANNA I SZYMON ZDROJEWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: KOLSKA 9, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Hanna Zdrojewska
        Numer telefonu: 505-116-427
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny
        StPr/23/3008
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        StPr/24/1625
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        W GEBERIT BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA - Prowadzenie projektów rozwojowych w zakresie automatyki i robotyki. - Programowanie oraz nadzór nad istniejącymi aplikacjami PLC, tworzenie projektów układów sterownia z wykorzystaniem sterowników PLC. - Zapewnienie wsparcia technicznego przy projektach realizowanych w zakładzie. - Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie. - Współpraca z działem rozwoju oraz działami produkcyjnymi w celu prawidłowego sterowania urządzeniami. - Udział w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń. - Usprawnienia i optymalizacja pracy systemów automatyki. - Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn od strony sterowania, kontroli i automatyki, kontrola układów bezpieczeństwa. - Programowanie oraz serwis robotów produkcyjnych. - Realizacja procesów napraw zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną. - Uruchamianie i doskonalenie systemów sterowania. - Nadzór prac firm zewnętrznych w zakresie zmian sprzętowych dotyczących nowych i istniejących linii produkcyjnych.
        StPr/24/1615
        wynagrodzenie od od 6 000 do 10 500 PLN

        obsługa magazynu, obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją i przeznaczeniem (krążarki, maszyny do cięcia, przewijarki, pakowarki, itp., itd), konfekcjonowanie splotów lin krążki i szpule, wykonywanie zawiesi zaciskanych i zaplatanych, przygotowywanie produktów wychodzących do klienta, udział w załadunku i rozładunku towarów, prowadzenie dokumentacji magazynowej, postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i normami (ISO)
        StPr/24/1616
        wynagrodzenie od od 4 650 PLN

        obsługa maszyny papierniczej
        StPr/24/1618
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        prace pomocnicze
        StPr/24/1619

        zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z dziećmi
        StPr/24/1620

        Realizacja zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych w przedszkolu.
        StPr/24/1623

        świadczenia zdrowotne
        StPr/24/1624
        wynagrodzenie od od 6 730 PLN

        StPr/24/1601
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN