Operator urządzeń produkcyjnych do obsługi maszyn R101/1665-830/22

Miejsce pracy: DUNINOWSKA 7, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn na produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 23.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 3 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Operator maszyn i urządzeń do produkcji opakowań blaszanych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe techniczne: mechaniczne, elektryczne, samochodowe lub doświadczenie na produkcji min. 3 miesiące; dwie zmiany w godz.: 06.00-14.00, 14.00-22.00; umowa na czas określony z możliwością przedłużenia; pracodawca zapewnia szeroki zakres szkoleń
        Pracodawca: OPAKOFARB ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: DUNINOWSKA 7, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Jolanta Tesnowska
        Numer telefonu: 54 412-89-00
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze (CV, świadectwa szkolne i pracy), Godziny : 08:00-14:00
        - kompleksowa obsługa klienta online lub za pośrednictwem telefonu, - odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź towarami oferowanymi przez firmę, - przyjmowanie reklamacji klientów jak również pomoc w rozwiązywaniu problemów.
        StPr/22/2047
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        montaż instalacji fotowoltaicznych
        StPr/22/2063
        wynagrodzenie od od 4 000 do 12 000 PLN

        StPr/22/2064

        pomoc przy montażu wind
        StPr/22/2044
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Prace ogólnobudowlane ze szczególnym naciskiem na docieplenia, elewacyjne i termomodernizacje wraz z robotami towarzyszącymi.
        StPr/22/2048
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        dostawa mrożonek
        StPr/22/2055
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        praca w hurtowni mrożonek
        StPr/22/2056

        StPr/22/2003
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        Malowanie ścian, sufitów i elewacji budynków.
        StPr/22/2020
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        Wykonywanie instalacji elektrycznych, montaż gniazd i oświetleń, podłączenie rozdzielni elektrycznych.
        StPr/22/2021
        wynagrodzenie od od 5 200 PLN