Fryzjer R127/1712-856/22

Miejsce pracy: NOWCY 38, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko - męskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 26.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    • Fryzjer* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie min. 1 rok, praca w godz.: 08.00-18.00, w soboty 08.00-14.00, miejsce pracy ul. Nowcy 38 lub Toruńska 95
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SALON FRYZJERSKI NICOLA JUSEWICZ JACEK
      Adres: NOWCY 38, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Jacek Jusewicz
      Numer telefonu: 603-863-902
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9:00-18:00
      - opracowanie dokumentacji projektowej, - zapewnienie prawidłowej komunikacji i przepływu informacji przy realizacji Projektu, - obsługa administracyjna projektu (umowy, rozliczenia, korespondencja, itp.), - prowadzenie dokumentacji projektu oraz archiwizacja, - przeciwdziałanie czynnikom ryzyka, - kontakt z Instytucją Pośredniczącą i Odbiorcami Projektu, - dostarczanie niezbędnych raportów i analiz, - opracowywanie innych dokumentów związanych z realizacją Projektu, w tym niezbędnych do przeprowadzenia kontroli Projektu, - realizacja wskaźników celu w Projekcie, - realizacja Projektu zgodnie z zasadą równości szans, - opracowanie standardu świadczenia nowych usług wskazanych w Projekcie, z uwzględnieniem działań przeciwdziałających negatywnym skutkom pandemii COVID-19.
      StPr/22/2206
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      Prace ogólnobudowlane
      StPr/22/2207
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Kontrola ruchu osobowego i kołowego.
      StPr/22/2210

      - Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji. - Kontrola dokumentów źródłowych zgodnie z obowiązującymi przepisami - Księgowanie dokumentów. - Prowadzenie analizy, uzgadnianie rozrachunków. - Kontrola umów o pracę pod kątem ich kompletności i poprawności. - Przygotowywanie danych do list płacowych oraz weryfikacja ich poprawności. - Stała współpraca z biurem rachunkowym .
      StPr/22/2194
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      cv
      StPr/22/2204

      Sprzedaż odzieży używanej
      StPr/22/2205
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      StPr/22/2168

      StPr/22/2095

      StPr/22/2098

      StPr/22/2145
      wynagrodzenie od 1 565 PLN