Elektryk R109/2020-1027/22

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych, montaż gniazd i oświetleń, podłączenie rozdzielni elektrycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    • Elektryk budowlany (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Uprawnienia:
      • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe, elektryczne
          • Prawo jazdy kat. B
            Pozostałe wymagania
            Inne wymagania: wykszt. kierunkowe, doświadczenie min. 6 miesięcy, uprawnienia SEP do 1kV, umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziane prawo jazdy kat. B
            Dane pracodawcy:
            Pracodawca: MIRKON ZAKŁAD OGÓLNO BUDOWLANY KONRAD RAKOCA
            Adres: TORUŃSKA 30 lok.203, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomor
            Osoba do kontaktu: Konrad Rakoca
            Numer telefonu: 883-110-260, 508-354-114
            Język aplikacji: polski
            Wymagane dokumenty: CV
            Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07.30-15.30
            StPr/22/2558
            wynagrodzenie od od 3 010 PLN

            - profesjonalna obsługa Klienta przy kasie i na sali sprzedaży, - dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów, - przyjmowanie dostaw i wykładnie towaru, - przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, - zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie
            StPr/22/2631

            StPr/22/2559

            Leczenie małych zwięrząt.
            StPr/22/2629
            wynagrodzenie od od 3 500 PLN

            Dbanie o tabor samochodowy, obsługa tachografu cyfrowego. Transport osób zgodnie ze zleceniem.
            StPr/22/2630
            wynagrodzenie od od 19,7 PLN

            układanie desek, przygotowanie do zbijania palet, prace pomocnicze
            StPr/22/2636

            budowa, krycie, naprawa dachów
            StPr/22/2619
            wynagrodzenie od od 4 500 PLN

            rozwożenie posiłków
            StPr/22/2625

            montaż pomop ciepła
            StPr/22/2626
            wynagrodzenie od od 4 000 do 12 000 PLN

            StPr/22/2596
            wynagrodzenie od 1 565 PLN