Mechanik samochodów osobowych R154/2130-1072/22

Miejsce pracy: ZIĘBIA 5A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: naprawy bieżące samochodów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 29.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    • Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykszt. kierunkowe lub doświadczenie, praca w godz.: 08.00-16.00, 09.00-17.00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: JU-KO-POL JÓŹWIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
      Adres: ZIĘBIA 5A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Arkadiusz Jóżwiak
      Numer telefonu: 602-780-188
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny
      budowa, krycie, naprawa dachów
      StPr/22/2619
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      rozwożenie posiłków
      StPr/22/2625
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      montaż pomop ciepła
      StPr/22/2626
      wynagrodzenie od od 4 000 do 12 000 PLN

      StPr/22/2627

      StPr/22/2596
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      StPr/22/2597

      praca na stanowisku kierowcy pogotowia technicznego-kierowcy autobusu
      StPr/22/2603
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      przyjmowanie dostaw oraz kompletacja towaru do wysyłki, prace porządkowe i inwentaryzacyjne w magazynie, odpowiedzialność za ład i porządek
      StPr/22/2604
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - przygotowywanie ofert handlowych, - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie prezentacji, mailing, - analizowanie zapytań, możliwości sprzedażowych, - analiza otoczenia konkurencyjnego, - umiejętność weryfikacji potrzeb klientów, - realizacja planów sprzedażowych, raportowanie wyników, - budowanie relacji handlowych, - nadzór nad kompletnością dokumentacji sprzedażowej i transportowej, - udział w międzynarodowych imprezach targowych oraz współudział w ich organizowaniu, - zarządzanie zespołem sprzedawców.
      StPr/22/2605
      wynagrodzenie od od 6 500 PLN

      - współtworzenie i wdrażanie polityki sprzedaży zgodnie ze strategią firmy, - sporządzanie raportów i analiz związanych z wykonywaną pracą, - utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z kluczowymi dostawcami, - prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami, - ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy, - nadzór nad kompletnością dokumentacji sprzedażowej i transportowej.
      StPr/22/2606
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN