Robotnik gospodarczy INW78/3783/22

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz obiektu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Robotnik gospodarczy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
      Pracodawca: AJG SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Kuźmiński
      Numer telefonu: 54 233-70-33
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych
      StPr/22/3952
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Rozkład czasu służby: jednozmianowy (7:30 15:30) lub wielozmianowy w okresie 6-miesięcznej praktyki w dziale ochrony realizowanej po ukończeniu kursu przygotowawczego.
      StPr/22/3956
      wynagrodzenie od od 5 040 PLN

      StPr/22/3957
      wynagrodzenie od od 3 930 PLN

      StPr/22/3958

      Organizacja opieki wychowawczej, pomoc w odrabianiu lekcji, pomoc w nawiązywaniu relacji, organizacja zajęć świetlicowych.
      StPr/22/3947
      wynagrodzenie od od 1 750 PLN

      Prowadzenie terapii i konsultacji w zakresie zajęć logopedycznych, wypełnianie wymaganej dokumentacji.
      StPr/22/3941
      wynagrodzenie od od 43,3 PLN

      Prowadzenie diagnoz i terapii z zakresu integracji sensorycznej, wydawanie opinii i diagnoza w formie pisemnej, prowadzenie dokumentacji specjalistycznej
      StPr/22/3942

      Prowadzenie zajęć fizjoterapeutycznych, korekcyjnych z dziećmi do lat 18. Prowadzenie terapii niemowląt, wypełnianie dokumentacji medycznej
      StPr/22/3943

      sprzedaż artykułów AGD, kosmetyków, upominków
      StPr/22/3951
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      - kierowanie żywieniem w placówce - nadzór nad prawidłowym sporządzaniem posiłków zgodnie z kalorycznością i normami żywienia, - sporządzanie jadłospisów, - kontrola sanitarna w zakresie żywienia, - dbałość o zapasy żywnościowe, - prowadzenie - dokumentacji żywieniowej, - współpraca z pracownikami prowadzącymi obsługę finansową żywienia w placówce, - współpraca w zakresie przygotowywania przetargów na produkty spożywcze i inne materiały, - współpraca w zakresie zamówień zakupów do placówki, - współpraca w zakresie planowania zakupów, prowadzenie magazynów dokumentacji magazynowej /magazyn spożywczy, chemiczny, odzieżowy/, - współpraca z dostawcami w zakresie organizacji dostaw zakupów, - przygotowywanie dokumentów w formie sprawozdań i zestawień, - przygotowywanie dokumentacji księgowej dla potrzeb Centrum Usług Wspólnych Placówek Oświatowych zgodnie z wytycznymi, - przygotowywanie dokumentów w formie opracowań i sprawozdań dla instytucji zewnętrznych zgodnie z pojawiającymi się zadaniami.
      StPr/22/3935