Betoniarz- zbrojarz R7/3919-2019/22

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wiązanie stali zbrojarskich, przygotowanie i montaż form szalunkowych, włożenie w formy zbrojenia i zamontowanie wbudowanych elementów, zabetonowanie i obróbka betonu, kosmetyka wykonanych elementów, obsługa podstawowych maszyn obróbki metali, miejsce pracy: Niemcy (zwrot kosztów transportu)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 9 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Betoniarz-zbrojarz*
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • Uprawnienia do obsługi suwnic
      • uprawnienia na wózki widłowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem; mile widziana: obsługa maszyn zbrojarskich, znajomość rysunku technicznego, znajomość wiązania stali zbrojeniowych; miejsce pracy: Niemcy
        Pracodawca: G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 54 232-08-40
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy, świadectwo szkolne, posiadane dokumenty
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        prace produkcyjne wymagające zdolności manualnych
        7/2/2023
        wynagrodzenie od od 3 490 PLN

        - rozliczanie wynagrodzeń dla pracowników, - obsługa programu Płatnik, - sporządzanie deklaracji, sprawozdań miesięcznych i rocznych z zakresu finansowo- płacowego, - sporządzanie przelewów.
        StPr/23/0366
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        Obsługa maszyn do produkcji wyrobów cukierniczych
        StPr/23/0370
        wynagrodzenie od od 22,8 PLN

        Przygotowanie oraz zapakowanie ok. 200 kg dziennie masy cukrowej.
        StPr/23/0371
        wynagrodzenie od od 3 420 PLN

        StPr/23/0374
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        układanie kostki brukowej, praca w delegacji - teren kraju
        StPr/23/0375
        wynagrodzenie od od 5 384,35 PLN

        naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń firmy
        StPr/23/0359
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        Praca na stanowisku nauczyciela specjalisty - praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu.
        StPr/23/0361

        Praca na stanowisku psychologa z dziećmi w wieku przedszkolnym.
        StPr/23/0362
        wynagrodzenie od od 872,5 PLN

        Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego.
        StPr/23/0363