Referent prawny/młodszy specjalista R82/0151-82/23

Miejsce pracy: Piekarska 16a, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Referent prawny/młodszy specjalista (docelowo kandydat na podinspektora pracy). Zakres zadań zgodny z ustawą z dnia 13.04.2007 r. o Państwowej Inspekcji Pracy- praca w biurze i w terenie, realizacja czynności kontrolno-nadzorczych w zakładach różnych branż w szczególności przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów dotyczących legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej w zakresie określonym w ustawie. Kandydat na podinspektora pracy odbywa szkolenie teoretyczne w Ośrodku Szkolenia PIP we Wrocławiu oraz szkolenie praktyczne w Okręgowym Inspektoracie Pracy. Szkolenie zakończone jest egzaminem państwowym, po zdaniu którego kandydat uzyskuje uprawnienia inspektora pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze
  • wyższe (w tym licencjat), elektryczne
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    • Inżynier energetyki (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
    • Pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
    • Pracownik biurowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
    • Inżynier inżynierii chemicznej (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • znajomość pakietu MS Office
      • prawo jazdy kat B
      • obsługa komputera
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie wyższe (tytuł magistra lub równorzędny), preferowane kierunki: prawo, energetyka lub pokrewne, chemia lub pokrewne; staż pracy minimum 1 rok w ramach stosunku pracy. Wymagania dodatkowe: wiedza ogólna z zakresu prawnej ochrony pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy; dodatkowe uprawnienia zawodowe przydatne do pracy w Państwowej Inspekcji Pracy; stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy w terenie; bardzo dobra organizacja pracy; biegła obsługa komputera, znajomość pakietu Microsoft Office; prawo jazdy kat. B.
        Pracodawca: Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy
        Adres: PLAC PIASTOWSKI 4a, 85-012 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomors
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 52 32 02 417, 52 32 02 428
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: - list motywacyjny i życiorys wraz z danymi umożliwiającymi kontakt z osobą składająca ofertę (nr telefonu, adres e-mail), - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe niezbędne do wykonywania pracy, -
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Udział w obchodach lekarskich, naradach dot. oceny stanu zdrowia pacjenta i ustalenie diagnozy klinicznej i metod leczenia. Prowadzenie dokumentacji tacji medycznej.
        StPr/23/0281
        wynagrodzenie od od 10 000 PLN

        Przygotowywanie produkcji w zakresie prac budowlanych, wspomaganie pracy w zakresie sporządzania kosztorysów
        StPr/23/0278
        wynagrodzenie od od 3 490 PLN

        sprzątanie poieszczeń biurowych
        StPr/23/0212

        sprzedawca w sklepie odzieżowym
        StPr/23/0296

        StPr/23/0272

        - zamieszczenie ogłoszeń o pracę na stronach indyjskich - przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
        StPr/23/0279
        wynagrodzenie od od 25 PLN

        Zadania – czym będziesz się zajmować • przyjmowaniem i procesowaniem zamówień od klientów w oparciu o system SAP • wystawianiem faktur, dokumentów WZ, faktur korygujących i dokumentów celnych • tworzeniem dokumentacji dostaw na podstawie zleceń klientów we współpracy z działem logistyki • przyjmowaniem, zakładaniem i rozliczaniem zgłoszeń reklamacyjnych zgodnie z firmowymi procedurami i dobrymi praktykami • utrzymywaniem bieżącego kontaktu z klientami z zagranicy – „współpraca międzynarodowa” w naszej firmie to codzienność, a nie tylko slogan #
        StPr/23/0280
        wynagrodzenie od od 4 510 PLN

        Praca w charakterze kominiarza
        StPr/23/0251
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        kompleksowa obsługa klienta na stacji
        StPr/23/0275

        StPr/23/0248
        wynagrodzenie od 1 565 PLN