Terapeuta zajęciowy RP 15/0160/30/23

Miejsce pracy: Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
  • pomaturalne/policealne, pedagogiczne, kierunek: Terapia zajęciowa
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Kapitulna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Renata Musiał
    Numer telefonu: 542340089 w. 56
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Udział w obchodach lekarskich, naradach dot. oceny stanu zdrowia pacjenta i ustalenie diagnozy klinicznej i metod leczenia. Prowadzenie dokumentacji tacji medycznej.
    StPr/23/0281
    wynagrodzenie od od 10 000 PLN

    Przygotowywanie produkcji w zakresie prac budowlanych, wspomaganie pracy w zakresie sporządzania kosztorysów
    StPr/23/0278
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    sprzątanie poieszczeń biurowych
    StPr/23/0212

    sprzedawca w sklepie odzieżowym
    StPr/23/0296

    StPr/23/0272

    - zamieszczenie ogłoszeń o pracę na stronach indyjskich - przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
    StPr/23/0279
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    Zadania – czym będziesz się zajmować • przyjmowaniem i procesowaniem zamówień od klientów w oparciu o system SAP • wystawianiem faktur, dokumentów WZ, faktur korygujących i dokumentów celnych • tworzeniem dokumentacji dostaw na podstawie zleceń klientów we współpracy z działem logistyki • przyjmowaniem, zakładaniem i rozliczaniem zgłoszeń reklamacyjnych zgodnie z firmowymi procedurami i dobrymi praktykami • utrzymywaniem bieżącego kontaktu z klientami z zagranicy – „współpraca międzynarodowa” w naszej firmie to codzienność, a nie tylko slogan #
    StPr/23/0280
    wynagrodzenie od od 4 510 PLN

    Praca w charakterze kominiarza
    StPr/23/0251
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    kompleksowa obsługa klienta na stacji
    StPr/23/0275

    StPr/23/0248
    wynagrodzenie od 1 565 PLN