Brukarz R29/0492-175/19

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej, praca w delegacji - teren kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Brukarz (wymagany staż - lata: 2)
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie 2 lata, mile widziane prawo jazdy kat. B, delegacja - teren kraju
        Pracodawca: MARIAN ANDRZEJEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "MONOBET"
        Adres: 87-617 Bobrowniki, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Łukasz Zieliński
        Numer telefonu: 509-900-681
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        technik administracji
        StPr/19/0404
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        obsługa prawna klientów z powiatu włocławskiego
        StPr/19/0631
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        StPr/19/0618
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/0628

        StPr/19/0633

        StPr/19/0635

        pomoc przy produkcji pączków
        StPr/19/0644

        obsługa maszyn na produkcji oraz urządzeń pomiarowych
        StPr/19/0646
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        ostrzenie i drobne narawy przyrządów szlifowania detali
        StPr/19/0647

        Odpowiedzialność za podległy park maszynowy, monitorowanie infrastruktury technicznej, opracowanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych, analiza przyczyn i skutków awarii, tworzenie planu n
        StPr/19/0648
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN