Operator R73/1432-544/19

Miejsce pracy: Krzywa Góra 19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Operator w Dziale Operacyjnym (praca zmianowa) - obsługa zaworów, maszyn, urządzeń znajdujących się na zakładzie; - wykonywanie patrolu instalacji, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepop
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 23.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    • Operator urządzeń przemysłu chemicznego* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • uprawnienia na wózki widłowe
      • Uprawnienia energetyczne - eksploatacyjne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne; doświadczenie w pracy w obszarze produkcji; umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną oraz schematów technicznych; zdolności manualne i techniczne; praca w
        Pracodawca: INDORAMA VENTURES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Aleksandra Rybacka
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV z nazwą stanowiska w temacie e-maila, należy przesyłac na adres: [email protected] Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem pod linkiem:
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        praca na stanowisku logopedy
        StPr/19/1695
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        StPr/19/1679
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Realizacja procesu wychowawczego. Nadzór nad kształceniem młodzieży. Współpraca z placówkami oświatowymi, zakładami pracy zatrudniającymi uczestników. Organizacja dla uczestników zajęć sportowych, kul
        StPr/19/1686
        wynagrodzenie od od 2 590 PLN

        czynności związane z procesem produkcji oraz magazynowanie wyrobów spożywczych
        StPr/19/1689
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        transport międzynarodowy
        StPr/19/1691
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        mechanik
        StPr/19/0948

        StPr/19/1670

        - Kontrolowanie poprawności w funkcjonowania maszyn, urządzeń produkcyjnych, wyposażenia technicznego i urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego - Lokalizacja i usuwanie usterek techniczn
        StPr/19/1671
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        StPr/19/1648

        przygotowanie zup, sałatek, zmywanie naczyń
        StPr/19/1649
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN