Pracownik magazynowy R80/1718-687/19

Miejsce pracy: PŁOCKA 89, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wydawanie i przyjmowanie zboża, utrzymanie porządku na elewatorze, obsługa urządzeń w elewatorze, prace zlecone przez kierownika
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Robotnik magazynowy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykszt. ZSZ, mile widziane doświadczenie
      Pracodawca: AL SAMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: PŁOCKA 89, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Jacek Sikora
      Numer telefonu: 664-942-747
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej środków transportu. Planowanie i realizowanie zakupów i usług. Administrowanie budynkiem Delegatury. Nadzorowanie systemów, urządzeń i instalacji budynku Deleg
      StPr/19/2072
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      StPr/19/2062
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      praca na hali sprzedaży, obsługa kasy, obsługa klientów, wykładanie towaru, praca na stoisku mięsnym
      StPr/19/2063
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN

      StPr/19/2064
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      tłumaczenie korespondencji i dokumentów firmowych, wyszukiwanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami w języku niemieckim
      StPr/19/2067

      dowóz uczniów
      StPr/19/2068
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 800 PLN

      prace fizyczne lub obsługa urządzeń mechanicznych-wtryskarek, miejsce pracy: Włocławek, ul. Gołębia 5 lub Bogucin 141C
      StPr/19/2037

      praca na stanowisku murarza
      StPr/19/2045

      praca na stanowisku cieśli
      StPr/19/2046

      StPr/19/2040